Norwegia Eurowizja 2022. Piosenka Give That Wolf a Banana bawi widzów. Ten klip to hit!

2022-05-10 20:27

Norwegia na Eurowizji 2022 zaskoczy każdego widza. Takiego czegoś w konkursie jeszcze nie było. Reprezentują ich... żółte wilki, które śpiewają o bananach i babci Czerwonego Kapturka. Kim są muzycy, którzy kryją się za maskami? To pytanie zadają sobie wszyscy fani. Ich tożsamość to największa tajemnica tegorocznej Eurowizji. Hitem jest także teledysk do ich konkursowej piosenki.

Eurowizja 2022 zszokuje i jednocześnie rozbawi wielu widzów na całym Starym Kontynencie. Wszystko za sprawą reprezentantów Norwegii. W barwach tego kraju wystąpi duet Subwoolfer, jednak nie jest to zwykła para muzyków. Publiczność zobaczy na scenie dwóch piosenkarzy, którzy śpiewają przebrani za żółte wilki w garniturach. W występie pojawiają się tancerze w strojach w tym samym kolorze oraz DJ astronauta. Subwoolfer wykonają piosenkę Give That Wolf A Banana, co w języku polskim oznacza Daj temu wilkowi banana. Fani Eurowizji są podzieleni. Jedni uważają norweską propozycję za kicz, a inni twierdzą, że to świetnie dopracowany i ambitny projekt.

ZOBACZ TAKŻE: Chanel - kim jest reprezentantka Hiszpanii na Eurowizji 2022? Tańcem uwiedzie Europę

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

Subwoolfer - Give That Wolf A Banana

Tożsamość wilków to największa tajemnica Eurowizji 2022. Fani od dawna próbuje ustalić, kto znajduje się za maskami. Podejrzeń było kilka. Niektórzy uważali nawet, że może to być duet Ylvis. Oficjalnie nie wiadomo, kim są artyści i według zapowiedzi, nie dowiemy się aż do zakończenia konkursu. Z pewnością jest to propozycja, na którą warto zwrócić uwagę. Internauci zachwycają się zabawnym teledyskiem, który można zobaczyć niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - Australia. Piosenka Not the Same robi wrażenie! Riley wygraną ma w kieszeni?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze