NikkieTutorials

i

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

NikkieTutorials - wiek, wzrost, partner, transseksualna, kosmetyki, YouTube, Instagram, Lady Gaga, Eurowizja 2021

2021-05-22 19:08

NikkieTutorials to znana na całym świecie influencerka, osobowość telewizyjna oraz charakteryzatorka. Widzowie Telewizji Polskiej mają okazję ją poznać dzięki Eurowizji 2021, którą Nikkie ma okazję poprowadzić. Widzowie zastanawiają się, kim jest ta gwiazda, jak zasłynęła, kto jest jej rodziną oraz co łączy ją z Lady Gagą. Odpowiadamy na te pytania

NikkieTutorials to wielka gwiazda YouTube, którą szersza publiczność w Polsce może poznać oglądając Eurowizję 2021. Wydarzenie prowadzi w towarzystwie trzech innych prezenterów. Są to Edsilia Rombley, Jan Smit i Chantal Janzen. Wybór Nikkie do tej roli nie jest przypadkowy. 65. Konkurs Piosenki Eurowizji został zorganizowany w Holandii, czyli kraju, z którego pochodzi i w którym mieszka słynna influencerka. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych Holenderek na całym świecie. W jaki sposób udało jej się osiągnąć sukces? Przedstawiamy kilka faktów na jej temat.

NikkieTutorials - imię i nazwisko, wiek, wzrost

Prawdziwe imię i nazwisko NikkieTutorials to Nikkie de Jager. Kobieta urodziła się 2 marca 1994 roku w mieście Wageningen. Aktualnie ma 27 lat. Ma około 188 centymetrów wzrostu, a więc jest bardzo wysoka.

Eurowizja 2021 - relacja z turkusowego dywanu

NikkieTutorials - transseksualna, płeć, LGBT

NikkieTutorials jest transseksualną kobietą. Urodziła się w ciele mężczyzny, jednak od zawsze wiedziała, że czuje się kobietą. Kurację hormonalną zaczęła, kiedy miała 14 lat. Informację o swojej transseksualności przekazała w 2020 roku. Zawsze chciała to ukryć, jednak zdecydowała się o tym powiedzieć, kiedy osoby z jej otoczenia szantażowały ją sprzedaniem informacji do prasy. Postanowiła ich więc ubieg i wyjawić to sama.

NikkieTutorials - partner

Chłopakiem NikkieTutorials jest Dylan Drossaers. Widzowie kanału Nikkie mogą go znać z jej filmików. Para ma wielu fanów. Jakiś czas temu Nikkie wyznała, że ukrywała przed swoich partnerem, że jest transseksualna, jednak kiedy dowiedział się prawdy, postanowił się jej oświadczyć.

NikkieTutorials - YouTube, Instagram

Kanał na YouTube to po prostu NikkieTutorials. Influencerka ma na nim blisko 14 milionów subskrybentów, co jest oszałamiającym wynikiem. Prowadzi także konto na Intagramie, które można znaleźć pod nickiem @nikkietutorials. Tam obserwuje ją ponad 14 milionów osób.

NikkieTutorials - kosmetyki, Lady Gaga

Nikkie wielokrotnie wypuszczała własne linie kosmetyków. Zawsze powstawały one w współpracy z potężnymi markami. Ma za sobą kolaboracje z takimi firmami jak Ofra i Maybelline. Niedawno promowała także markę Haus Laboratories, której właścicielką jest Lady Gaga.