Niewidoma dziewczynka śpiewa I Will Always Love You. Posłuchaj głosu tak potężnego jak głos Whitney Houston!

2016-03-21 17:41
Niewidoma dziewczynka śpiewa I Will Always Love You. Posłuchaj głosu tak potężnego jak Whitney Houston!
Autor: Fot. Screen z YouTube, Bulls Poruszające wykonanie niewidomej dziewczynki

Whitney Houston zachwycała swoim niezwykłym głosem prawdopodobnie wszystkich. Podobne wrażenie można odnieść słuchając niewidomej dziewczynki, która w przejmujący sposób zaśpiewała I Will Always Love You. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj głosu tak potężnego jak głos Whitney Houston!

Od jakiegoś czasu w sieci krąży wideo z niezwykłym wykonaniem przeboju, zmarłej w 2012 roku, Whitney Houston. Na nagraniu widzimy dziewczynkę, która jest niewidoma i w przejmujący sposób śpiewa utwór I Will Always Love You. Najpierw wideo udostępnił na Facebooku Brian D. Outlaw. - Ta dziewczynka jest niewidoma. Pochodzi z Meksyku, jednak nie mówi po angielsku. Tylko posłuchaj, jak pięknie śpiewa utwór Whitney Houston. Nauczyła się tej piosenki jedynie ze słuchu. Jej talent jest zdumiewający - napisał mężczyzna pod udostępnionym nagraniem. Po jakimś czasie wideo zostało usunięte, ale nadal dostępne jest w serwisie YouTube.

>> 3-letnia dziewczynka jak Mała Syrenka. Zobacz urocze wykonanie piosenki Disneya!

Niewidoma dziewczynka śpiewa I Will Always Love You

Poniżej możecie posłuchać niezwykłego wykonania niewidomej dziewczynki. Musicie przyznać, że śpiewa fenomenalnie!

 

Dla przypomnienia oryginał w wykonaniu Whitney Houston! Piosenka I Will Always Love You w wykonaniu wokalistki została wykorzystana w filmie Bodyguard. Wcześniej utwór nagrany został przez Dolly Parton, jednak to wersja Whitney Houston przyniosła mu międzynarodową sławę.

 

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze