Niesforna bluzka Young Leosii narobiła jej kłopotu. Czy artystka poniesie konswekwencje

i

Autor: Jędrzej Gąsienica-Groń / Universal Music Poland Niesforna bluzka Young Leosii narobiła jej kłopotu. Czy artystka poniesie konswekwencje

PRAWNIK WYJAŚNIA

Niesforna bluzka Young Leosi narobiła jej kłopotu. Czy artystka poniesie konsekwencje?

2024-05-27 10:05

Wpadka Young Leosi miała miejsce, podczas koncertu na Juwenaliach we Wrocławiu. Artystka śpiewała pierwszy ze swoich największych hitów pt. Szklanki. Wykonywała jednocześnie przygotowaną wcześniej choreografię. Choć na próbach szło wszystko zgodnie z planem, to jednak w czasie finalnego występu doszło do wstydliwego momentu. Nagle guzik w ciasnym topie raperki pękł, a licznie zgromadzeni widzowie przed sceną zobaczyli jej biust. Gwiazda odniosła się do tej wpadki i nie tylko ona. Zdanie wyraził także znany prawnik!

Spis treści

  1. Wpadka Young Leosi - jak zareagowała?
  2. Piersi Young Leosi - czy poniesie konsekwencje?

Niesforna bluzka Young Leosii narobiła jej kłopotu i sama rapera już wie, że musi lepiej się zabezpieczyć, by w przyszłości nie doszło do ponownej takiej sytuacji. A to wszystko na samym starcie letnich koncertów! Wstydliwa wpadka Young Leosi na Juwenaliach viralowo rozeszła się w sieci, a jedna z kopii filmików, w kilka dni została wyświetlona ponad dwa miliony razy. Leokadia Sudoł tuż po koncercie skomentowała to, co się wydarzyło podczas koncertu pisząc w swoim kanale nadawczym: "Na wczorajszym koncercie otworzyło się więcej niż niejedno serce. Sezon letni rozpoczęty, kochani", pokazując przy tym luz i ogromny dystans. Dzień później jeszcze konkretniej opowiedziała o tym, co się stało. 

Young Leosia prywatnie. Jak mieszka różowowłosa piosenkarka? W jej życiu ważną rolę grają podróże

Wpadka Young Leosi - jak zareagowała?

O incydent postanowił zapytać raperkę Adrian Salamon. Medusa dowiedział się od niej: "W tej sytuacji beka, stało się. Nie ma co z tego robić afery. Mnie to najbardziej zestresowało wczoraj, że nagle przerywamy cały układ, chłopaki zaczęli mnie zakrywać. Potem nie wiedziałam, w który moment tańczenia mam wejść. Wybiło mnie to z rytmu". Powiedziała i od razu zaznaczyła, że i tak miała naklejki na sutki. Wszystkiego nie było widać!

Kartkówka z wiedzy ogólnej o PRL. 21 trudnych pytań o życiu za komuny!

Poznaliśmy także reakcję jej partnera. Kacper Blonsky nie był zły, ale przyznał, że dziwnie mu się patrzyło na to, co dzieje się w internecie po tej sytuacji. 

Piersi Young Leosi - czy poniesie konsekwencje?

Wpadka Young Leosi na koncercie wywołała ogromne emocje, ale trzeba pamiętać, że podobne niegdyś zaliczały największe gwiazdy światowej sceny, Nicki Minaj, Jennifer Lopez, Janett Jackson czy gwiazda Eurowizji, Jamala. Co więcej, artystka znana jako Tove Lo traktuje to nawet jako element swojego występu. Prawnik Marcin Kruszewski znany jako Prawo Marcina otrzymał mnóstwo pytań, czy można tak paradować na ulicy lub na scenie. Jednoznacznie odpowiedział, że nie można i gdyby ktoś wyszedł na ulicę z odsłoniętymi piersiami czy pokazując inne, intymne części ciała mógłby popełnić wykroczenie jakim jest nieobyczajny wybryk. Grozi za to kara aresztu, ograniczenia wolności, kara nagany lub mandat 1500 złotych. Zaznaczył, że takie wykroczenie można popełnić tylko umyślnie. A Young Leosia nie popełniła umyślnie, była zaskoczona, nie spodziewała się i szybko chciała się zasłonić. Internauci zastanawiają się jednocześnie, czy nagrywającym grozi jakaś konsekwencja.