Niedokończona piosenka Sanah HITEM! Wyjątkowy prezent dla fanów

i

Autor: screen z YouTube/sanah Niedokończona piosenka Sanah HITEM! Wyjątkowy prezent dla fanów

Niedokończona piosenka Sanah HITEM! Wyjątkowy prezent dla fanów

2020-04-14 11:44

Sanah po raz kolejny zaskoczyła swoich słuchaczy i w ciągu doby osiągnęła sporo wyświetleń! Z okazji świąt opublikowała demo swojej piosenki Róże. O czym artystka śpiewa w najnowszej twórczości? Jak powstał kawałek? Wszystkich szczegółów dowiecie się czytając poniższy artykuł na ESKA.pl.

Zuzanna Jurczak - Sanah to bez wątpienia dziewczyna, która jest młodym objawieniem polskiej sceny muzycznej. Swoją popularność zdobyła dzięki piosence Szampan, który nuci cała Polska. Wokalistka, która mimo stawiających pierwszych kroków na rynku muzycznym, ma na swoim koncie sukcesy, o których może pomarzyć niejeden wieloletni piosenkarz czy piosenkarka. Kolejny kawałek dziewczyny, podbija serca słuchaczy, a do tego zbiera coraz więcej wyświetleń w serwisie YouTube. Artystka może pochwalić się piosenkami, które szybko stają się hitami, ale także mini albumem pt. Ja na imię niewidzialna mam. Na krążku znajduje się aż siedem kompozycji. W maju 2020 roku, ma mieć premierę jej druga, solowa płyta Królowa dram. Promować będzie ja singiel Szampan, a także Melodia, które opanowały YouTube i łącznie mają prawie 30 mln wyświetleń. Dodatkowo Sanah może pochwalić się, aż trzema nominacjami do tegorocznych Fryderyków. Dziewczyna została nominowana w kategoriach: album roku - pop alternatywny, debiut roku i najlepsze nowe wykonanie - Projekt nieznajomy nie kłamie.

Sanah - nowy kawałek Róże już w sieci

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, a dokładniej Instagrama, piosenkarka podzieliła się z fanami niespodzianką. Ta dotyczy nowego kawałka demo, który powstał w domowym zaciszu podczas obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Piosenka Róże ma również klip, który dokładnie odzwierciedla styl Sanah. Kawałka można słuchać we wszystkich serwisach streamingowych, a w platformie YouTube w ciągu jednej doby został wyświetlony ponad 140 tys. razy! Utwór Róże jest bardzo emocjonalny i nawiązuje do miłości, ale przede wszystkim do tęsknoty i pragnienia drugiej osoby. Fani dziewczyny wypowiadają się o jej najnowszej twórczości w następujący sposób:

Czasami dzieje się tak, że człowieka po prostu zatyka i nie wie, nie wie co powiedzieć. Wystarczy posłuchać... Jesteś naszą perłą na tej polskiej scenie muzycznej. Nigdy się nie zmieniaj i twórz z serca, a Róże będą ze mną cały dzień, i pewnie wiele miesięcy czy lat.

Jestem pod wrażeniem jak wplatasz emocje w swoje utwory, że aż ciary. Wszystkie twoje dzieła to pewna historia. Mogę słuchać Cię na okrągło!

Kocham estetykę Twoich teledysków. To taka nuta przyjemności. Dziękuję Ci.

Najnowszy klip Sanah - Róże, możecie zobaczyć i posłuchać poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE