Nie uwierzysz, z kim współpracuje Sanah. To prawdziwa legenda polskiej sceny!

2021-10-18 11:13
Sanah
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Sanah posiada nie tylko talent wokalny, ale również pisarski. Wokalistka jest współautorką wszystkich swoich hitów. Nie każdy wie jednak o tym, że piosenkarka pisze też utwory dla innych wykonawców. Tym razem postanowiła wesprzeć prawdziwą legendę polskiej sceny muzycznej. Hity tej gwiazdy nuciła kiedyś cała Polska!

Sanah - piosenki napisane przez gwiazdę to prawdziwe hity! Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie kojarzyłaby któregokolwiek z singli wydanych przez tę wokalistką. Bez wątpienia Sanah jest obecnie najpopularniejszą polską artystką, a każda z jej piosenek od razu podbija serca milionów słuchaczy. Świadczą o tym chociażby wyniki sprzedażowe jej dwóch albumów studyjnych: Królowej dram i Irenki. Z pewnością nie każdy wie jednak o tym, że poza talentem wokalnym, Sanah może pochwalić się jeszcze inną umiejętnością. Gwiazda jest utalentowaną tekściarką, która jak mało kto potrafi pisać szybko wpadające w ucho hity. Piosenkarka odpowiada bowiem za teksty wszystkich swoich utworów, a także wspomaga innych artystów. Tym razem autorka hitu Ale jazz! zdecydowała się na współpracę z wielką gwiazdą polskiej sceny muzycznej, której hity nuciła cała Polska. O kim mowa?

Komu Sanah pisze piosenki?

Dmuchawce, latawce, wiatr, Malinowy król, Rysa na szkle... Te utwory zna każdy! Po kilku latach przerwy Urszula przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu studyjnego Teraz ja. Płyta z premierowymi kawałkami legendy polskiej sceny muzycznej ma mieć swoją premierę już niebawem, bo 22 października. Urszuli w powrocie na muzyczny tron pomagają między innymi Ania Dąbrowska, Magdalena Wójcik z zespołu Goya oraz właśnie Sanah. Najpopularniejsza obecnie polska wokalistka jest wymieniona wśród autorów piosenek z nadchodzącego krążka. Jej obecność z pewnością sprawi, że wydawnictwem zainteresuje się jeszcze więcej osób.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze