Nie uwierzycie, kto jest fanem Roksany Węgiel. Ta reakcja to dowód!

2021-08-01 9:17
Roksana Węgiel
Autor: fot. Maciej Zawada

Roksana Węgiel ma fanów w całej Polsce. Niewiele osób wie jednak o tym, że do grona wielbicieli talentu 16-letniej piosenkarki należy sam prezydent Polski. Internauci odkryli, że przebywający na wakacjach Andrzej Duda zostawił po sobie ślad na Instagramie zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.

Roksana Węgiel to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady. Mimo młodego wieku piosenkarka odniosła liczne sukcesy, które ugruntowały jej pozycję w muzycznym świecie. Wygrana podczas Eurowizji Junior 2018, statuetka MTV dla najlepszej polskiej artystki czy zwycięstwo w Dance, Dance, Dance... Można by wymieniać bez końca. Warto jednak wspomnieć też o tym, że Roxie była pierwszą piętnastolatką z Polski, której udało się przekroczyć liczbę miliona obserwujących na Instagramie. Taki wynik jest często nieosiągalny dla wielu znacznie starszych od piosenkarki artystów. Każde dodane przez Roksanę zdjęcie zdobywa dziesiątki, a nawet setki tysięcy lajków, generuje liczne komentarze i jest szeroko komentowane w mediach. Czujni internauci zauważyli, że na jedną z ostatnich fotografii opublikowanych przez zwyciężczynię pierwszej edycji The Voice Kids zareagował sam... prezydent Polski Andrzej Duda.

Andrzej Duda fanem Roksany Węgiel

Głowa państwa przebywa aktualnie na wakacjach, jednak okazuje się, że znajduje czas na śledzenie tego, co dzieje się w świecie mediów społecznościowych. Internauci odkryli, że Andrzej Duda pozostawił po sobie ślad na Instagramie idolki nastolatków Roksany Węgiel. Prezydent Polski polubił zdjęcie piosenkarki.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel poznała prezydencką parę w 2019 roku. Artystka pochwaliła się wówczas tym faktem właśnie na swoim Instagramie.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś
Najnowsze