Nie tylko BTS. Komu jeszcze Ed Sheeran napisał piosenki? To mega hity!

2021-07-12 17:34
Ed Sheeran
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Ed Sheeran to człowiek wielu talentów. Nie tylko śpiewa, ale również pisze emocjonalne utwory, które z miejsca stają się hitami. Artysta chętnie dzieli się swoim talentem i pisze teksty dla innych wokalistek i wokalistów. Które popularne utwory wyszły spod pióra brytyjskiego piosenkarza?

Ed Sheran - piosenki wokalisty zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony słuchaczy na całym świecie. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego utworu Bad Habits, który uplasował się na szczycie listy hitów w Wielkiej Brytanii, czyli ojczyźnie popularnego piosenkarza. Nie każdy wie jednak o tym, że Ed Sheeran chętnie dzieli się swoim talentem i obdarowuje inne gwiazdy muzyki napisanymi przez siebie tekstami. Kilka utworów, które spotkały się ze świetnym przyjęciem, zostało napisanych właśnie przez niego. Najnowszy z nich - Permission To Dance - podbija notowania muzyczne na całym świecie. Nic dziwnego. W końcu z połączenia BTS i Eda Sheerana musiał wyjść hit. Jeśli zastanawialiście się, jakie jeszcze utwory dla innych artystów napisał brytyjski gwiazdor popu, to dobrze trafiliście. W naszym wideo wspominamy kilka z nich. Zdecydowaliśmy się na przypomnienie tych najpopularniejszych.

Ed Sheeran - piosenki napisane przez artystę

Ed Sheeran jak mało kto potrafi przelewać emocje na papier. Nie dziwi zatem fakt, że inni artyści chętnie korzystają z talentu piosenkarza. W zamieszczonym poniżej wideo przypominamy utwory, które Ed Sheeran napisał dla innych wykonawców, a wy, mimo że były one wielkimi hitami, mogliście o tym nie wiedzieć.

Te piosenki napisał Ed Sheeran
Najnowsze