Nicki Minaj spóźniła się na plan Idola! Tego w historii show jeszcze nie było! [VIDEO]

2013-03-15 12:01

Nicki Minaj spóźniła się na plan amerykańskiego Idola! Odcinek z udziałem spóźnionej gwiazdy przeszedł do historii, ponieważ nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby którykolwiek z jurorów nie stawił się na planie przed rozpoczęciem show!

Nicki Minaj spóźniła się na plan amerykańskiego Idola. Skandal jest tym większy, że program transmitowany jest na żywo. Nieobecność jednej z jurorek została bardzo szybko zauważona. Nicki przybyła do studia po 13 minutach i przegapiła występ pierwszego uczestnika.

Zobacz na Eska.pl gorącą fotogalerię Nicki Minaj

Jurorzy otwarcie skrytykowali spóźnienie Nicki. Gospodarz programu Ryan Seacrest próbował uratować honor Nicki i obrócić jej wpadkę w żart, jednak ani jurorzy, ani widownia nie ułatwiali mu tego zadania. Pod adresem Nicki pojawiło się mnóstwo negatywnych uwag. Kiedy Nicki dotarła wreszcie na plan, tłumaczyła się korkami w mieście. Niewiele osób obecnych w studio okazało jej zrozumienie. A wy co myślicie na ten temat? Potępiacie zachowanie raperki czy może uważacie, że każdemu może przytrafić się taka wpadka?

Zobacz Beauty And A Beat - Nicki MinajNie czytałeś jeszcze?

Posłuchaj nowej piosenki Seleny Gomez!

EPNajnowsze