NF w Polsce 2018 - BILETY, DATA, MIEJSCE

2017-12-13 18:09
NF - kim jest raper, który przyjedzie do Polski?
Autor: fot. mat. prasowe Universal Music Polska NF - kim jest raper, który przyjedzie do Polski?

NF w Polsce na pewno nie zawiedzie publiczności! Kim jest i jaki hit ma na koncie? Szczegóły na ESKA.pl

NF w Polsce 2018 - amerykański raper, który w przeciągu kilku tygodniu podbił listy przebojów, na pewno nie zawiedzie publiczności. Nie zabraknie megahitu artysty, czyli przejmującego kawałka pt. Let You Down. Koncert NF w Warszawie odbędzie się 18 kwietnia w klubie Niebo! Będzie to jego pierwszy występ w naszym kraju, więc nie możecie tego przegapić!

NF w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Koncert NF w Polsce już 18 kwietnia 2018 w warszawskim klubie Niebo. Ile kosztują bilety? Ceny: 105 / 120 zł (VIP - 782 zł bilet VIP zawiera wejście na koncert Meet & Greet oraz zdjęcie z NF, pamiątkowy laminat, pierwszeństwo wejścia na koncert). Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl.

NF - kim jest?

NF, czyli Nathan Feuerstein, to młody raper, który wzbudził sensację trafiając z dnia na dzień, drogą Drake'a i Jay-Z, na szczyty notowań Billboard. Album Perception, który artysta będzie promował na nadchodzącej trasie jest trzecim krążkiem w dorobku artysty. NF, ze względu na styl muzyczny, trudną przeszłość i kolor skóry porównywany jest do Machine Gun Kelly i Eminema - trudno się z tym nie zgodzić, słuchając emocjonalnych i bardzo energetycznych utworów rapera.

Koncerty 2018 - rok wielkich ogłoszeń!

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 - Polska będzie krajem, który odwiedzą największe gwiazdy! Już teraz lista artystów robi wrażenie, a za nami dopiero pierwsze ogłoszenia. Jak zapewniają agencje zajmujące się organizowaniem koncertów przed nami wielkie ogłoszenia. Kto da ko

Najnowszy utwór rapera - Let You Down - znakomicie radzi sobie na brytyjskiej liście hitów. Mamy nadzieję, że wkrótce przejmie również polski rynek muzyczny. 

 

(informacja prasowa: Universal Music Polska)

Najnowsze