New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

2017-08-18 18:28
Miley Cyrus i Sunrise Avenue - nowe piosenki 2017
Autor: youtube.com/Miley Cyrus/Sunrise Avenue Miley Cyrus i Sunrise Avenue - nowe piosenki 2017

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!

Nowe piosenki w Radiu ESKA! Od 18 sierpnia 2017 na antenie usłyszycie 4 nowe numery, które możemy polecić wam jako prawdziwe nowe hity. Sprawdźcie czego warto słuchać, co nowego w świecie muzyki! 

Nowe piosenki 18.08.2017 - czyli New Music Friday w RADIU ESKA 

Piątek to wyjątkowy dzień, nie tylko z tego względu, że zaczyna się weekend. To również specjalny dzień dla wszystkich fanów nowości muzycznych. Co tydzień największe gwiazdy rynku muzycznego wypuszczają w świat swoje nowe, potencjalne hity. Nie szukajcie ich na kilkunastu stronach internetowych - te najświeższe single usłyszycie w każdy piątek od rana w RADIU ESKA. 18 sierpnia 2017 na antenie ESKI usłyszycie 4 najgorętsze nowości:

Miley Cyrus - Younger Now

Ten numer docenią nie tylko fani Miley, chociaż teledysk jest dla nich szczególną gratką. Younger Now to kolejna melodyjna piosenka, tym razem w szybszym tempie, niż nastrojowe Malibu. Numer, jak i video do niego, są bardzo autorefleksyjne i odwołują się do wspomnień samej Miley Cyrus. Video Younger Now to wyraźne nawiązanie do starszych dokonań gwiazdy - w tym głównie jej dawnych teledysków.

Justin Bieber & BloodPop - Friends

Świezy numer od Biebera - fani czekali na niego, sieć aż wrzała od komentarzy >> i nowa piosenka, która miała być przeprosinami za odwołane koncerty została przyjęta bardzo dobrze. To na pewno nowy hit!

Sunrise Avenue - I Help You Hate Me

Nowy numer twórców takich hitów jak „Fairytale Gone Bad” oraz „Forever Yours” na pewno warto znać przed polskim koncertem grupy. Sunrise Avenue przy okazji trasy "Heartbreak Century Tour 2017" odwiedzą Polskę - koncert odbędzie się 29 listopada w klubie Kwadrat w Krakowie.

Martin Jensen & Loote - Wait

Specjalna wersja numeru z udziałem fanów to niezły prezent dla wielbicieli Martina Jensena. Powstał z tego świetny numer!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze