Natalia Nykiel wystąpi w Warszawie - kiedy, gdzie i po ile bilety?

2018-06-29 15:42
Natalia Nykiel wystąpi w Warszawie - kiedy, gdzie i po ile bilety?
Autor: fot. mat. prasowe Stodola.pl Natalia Nykiel wystąpi w Warszawie - kiedy, gdzie i po ile bilety?

Kiedy i w jakim miejscu koncert Natalii Nykiel? Po ile wejściówki na muzyczne show na najwyższym poziomie? Szczegóły na ESKA.pl

Występ Natalii Nykiel w Warszawie na pewno zobaczy komplet publiczności. Po ostatniej trasie Total Tour jasnym stało się, że w kwestii brzmienia, produkcji i oprawy wizualnej koncertów w Polsce, Natalia Nykiel nie ma sobie równych. O Total Tour do dziś mówią wszyscy i niecierpliwie wyczekują kolejnej odsłony najnowszego materiału artystki. Jesienią Natalia wyruszy w trasę składającą się z koncepcyjnych widowisk, którą zakończy promocję swojego najnowszego albumu.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Natalia Nykiel - DATA, MIEJSCE

Natalia Nykiel wystąpi w Warszawie już 28 listopada w Klubie Stodoła! Koncert odbędzie się w ramach V TOUR - jesiennej trasy wokalistki, podczas której publiczność usłyszy po raz ostatni w pełnym wymiarze utwory z nagrodzonej m.in. O!Lśnieniem 2017 płyty Discordia.

Natalia Nykiel - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na koncert Natalii Nykiel w Warszawie? Wejściówki kupicie za 49 PLN (stojące), 69 PLN (balkon). Dostępne są w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa na stronach: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Natalia Nykiel - piosenki, płyty, sukcesy

Mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jej debiutancki album Lupus Electro, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Albumem stworzonym we współpracy z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, Bunio z Dick4Dick, Paulina Przybysz, Karolina Kozak, Budyń z zespołu Pogodno i producent płyty Fox, Natalia zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę - nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro-popu. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory Bądź duży i Error uzyskały statusy Diamentowych Płyt). Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 150 milionów wyświetleń.

Natalia wypracowała sobie pozycję jednaj z najbardziej szanowanych i pożądanych wokalistek w kraju. Jej koncerty to przemyślane i dopracowane w najmniejszych szczegółach widowiska, które cieszą się ogromną popularnością. Wystąpiła na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą. Zagrała m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Kraków Live Festival, czy Orange Warsaw Festival. Ma na koncie kilka tras klubowych, z czego wiele koncertów było wyprzedanych.

(informacja prasowa: stodola.pl)

Najnowsze