Natalia Nykiel walczy o międzynarodową nagrodę. Konkurentami Muse, Jack White i Billie Eilish

2019-03-27 12:14
Natalia Nykiel
Autor: screen YouTube/Natalia Nykiel

Natalia Nykiel osiąga sukces za sukcesem! Jej kariera rozpoczęła się dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Artystka wykorzystała wówczas swoje pięć minut i zaczęła tworzyć utwory, które szybko zaistniały na listach przebojów. Niedawno pisaliśmy, że wokalistka ma na koncie spore wyróżnienie. Jej klip do Łun otrzymał główną nagrodę w kategorii teledysk podczas Queen Palm International Film Festival w Palm Springs. Teraz powalczy o kolejną międzynarodową nagrodę. Jaką tym razem?

Natalia Nykiel walczy o międzynarodową nagrodę. Nagrodzony w Palm Springs teledysk do Łun znalazł się w większości podsumowań polskich dziennikarzy, jako jeden z najlepszych polskich klipów 2018 roku. Teledysk do Kokosanek, czyli trzeciego singla Natalii Nykiel z 2018, który promował drugi album studyjny - Discordia, został wyreżyserowany przez Łukasza Zabłockiego, który ma również na swoim koncie klip do Łun. Czy to zapewni kolejną międzynarodową nagrodę?

Przeczytaj także: Natalia Nykiel z prestiżowym wyróżnieniem. Wielki sukces Polki

Zobacz: Ariana Grande w teledysku Komodo?! Kim jest piękna dziewczyna z Is This Love?

Natalia Nykiel ma szansę na międzynarodową nagrodę

Ostatnio ogłoszono nominacje do prestiżowych nagród Berlin Music Video Awards. Okazuje się, że wśród takich artystów jak Jack White, Muse czy też Billie Eilish, znalazła się Natalia Nykiel. Wraz z teledyskiem do hitu Kokosanki powalczy o międzynarodowe wyróżnienie. Klip do piosenki Kokosanki został dotychczas nagrodzony między innymi statuetkami Innovation 2018 dla najbardziej innowacyjnego teledysku.

Kokosanki to utwór z drugiego albumu studyjnego Discordia. Tekst do piosenki napisali Natalia Nykiel wraz z Michałem Majakiem. Za reżyserię klipu odpowiada Łukasz Zabłocki, za montaż - Andrzej Juraszczyk, za scenografię natomiast - Zuza Słonimska.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze