Natalia Nykiel w Voice of Poland - piosenka, którą zaśpiewa porwie publiczność!

i

Autor: fot. Instagram.com/radio_eska/ Natalia Nykiel w Voice of Poland - piosenka, którą zaśpiewa porwie publiczność!

Natalia Nykiel w Voice of Poland - piosenka, którą zaśpiewa porwie publiczność!

2017-11-04 21:09

Natalia Nykiel wystąpi w Voice of Poland! Jaką piosenkę zaśpiewa gwiazda polskiej sceny muzycznej? Przekonajcie się i posłuchajcie jej na ESKA.pl

Natalia Nykiel - nowa piosenka w Voice of Poland! Co zaśpiewa gwiazda polskiej sceny muzycznej? Jeden z najbardziej rozgrzewających kawałków z albumu Discordia. Wokalistka pod koniec października 2017 rozpoczęła koncertowanie w ramach trasy Total Tour. Pierwszy, wyprzedany koncert miał miejsce w warszawskiej Stodole. Pamiętajcie, że najnowsze informacje o Voice of Poland i uczestnikach, a także przedpremierowe wykonania - znajdziecie zawsze na ESKA.pl!

Voice of Poland 8 - odcinki na żywo. Kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Autor: brak danych

  Voice of Poland 8 na ostatniej prostej. Po tygodniach przesłuchań w ciemno i zaciętych bitwach odbyły się decydujące nokauty! To one wyłoniły 16 najlepszych uczestników ósmej edycji Voice of Poland, którzy w odcinkach na żywo powalczą o zwycięstwo

Natalia Nykiel w Voice of Poland - nowa piosenka

Jaka piosenka pojawi się w odcinku na żywo? Natalia Nykiel w Voice of Poland 8 zaśpiewa kolejny energetyczny singiel z płyty Discordia - Total Błękit. Występ już 4 listopada po godzinie 20.05 w TVP 2. Artystka w tym samym czasie udostępni w sieci teledysk swojego kawałka. 

 

Natalia Nykiel w ciągu ostatnich lat wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych artystek młodego pokolenia. Jej ostatni singiel pt. Spokój doskonale radzi sobie w Podwójnej Gorącej 20 RADIA ESKA. Jeśli chcecie, by zdobył szczyt naszej listy hitów - wejdźcie, zagłosujcie, a później wygrywajcie!

Podwójna Gorąca 20 RADIA ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj >>