Natalia Nykiel - Total Błękit: 'teledysk na światowym poziomie' [VIDEO]

2017-11-05 18:42
Natalia Nykiel - Total Błękit
Autor: screen za www.youtube.com/user/NataliaNykielVEVO Natalia Nykiel - Total Błękit

W Voice Of Poland Natalia Nykiel zaprezentowała nowy singiel, w tym samym czasie do sieci trafił teledysk do piosenki Total Błękit. Fani są zachwyceni nową produkcją. Zobaczcie i oceńcie sami!

Natalia Nykiel zachwyca nowym video do kolejnego singla z płyty Discordia. Fani mówią zdecydowanie: to teledysk na światowym poziomie! A Wy jak oceniacie klip Total Błękit, premiera którego odbyła się podczas występu na żywo Natalii Nykiel w Voice Of Poland 4 listopada 2017 r.?

Drugi album Nykiel - Discordia miał swoją premierę 20 października. Wcześniejsze single z tej płyty to Spokój i Kokosanki.

Natalia Nykiel - Total Błękit:

Natalia Nykiel - piosenka, wzrost, Instagram, wiek, koncerty

Autor: brak danych

  Natalia Nykiel - ile ma lat, co publikuje na Instagramie i jakie są jej najpopularniejsze piosenki? Internauci pytają Google o Natalię Nykiel, wokalistkę, którą poznaliśmy w Voice of Poland. Sprawdziliśmy, o co pytacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania. Natalia

Natalia Nykiel nowa płyta 2017 - Discordia. Spokój i inne piosenki [TRACKLISTA]

Autor: brak danych

  Natalia Nykiel - płyta Discordia pojawi się w sprzedaży po trzech latach od debiutanckiego Lupus Electro. W tym czasie artystka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek. Drugi studyjny album gwiazdy polskiej sceny muzycznej pojawi się 20 październik

 

Najnowsze