Naładuj Akumulatory z Agnieszką Rylik. Gościem specjalnym CLEO!

2019-11-21 13:04 RW
Naładuj Akumulatory z Agnieszką Rylik! Gościem specjalnym CLEO! [DATA, MIEJSCE, BILETY]
Autor: archiwum prywatne Naładuj Akumulatory z Agnieszką Rylik! Gościem specjalnym CLEO! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Wielki finał akcji odbędzie się 27 listopada w Warszawie na PGE Narodowy. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i dorosłych, w którym oprócz ambasadorki wezmą również udział gwiazdy, którym troska o środowisko nie jest obojętna, a dla wszystkich zaśpiewa idolka dzieci i młodzieży - CLEO!

Naładuj Akumulatory z Agnieszką Rylik to projekt edukacyjno - ekologiczny, którego celem jest szerzenie wiedzy z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami i akumulatorami, w szczególności tymi najbardziej niebezpiecznymi dla środowiska, jakimi są akumulatory samochodowe. Organizatorem tego wyjątkowego ekologicznego przedsięwzięcia jest Remondis Electrorecycling, a Partnerem Generalnym wiodący producent akumulatorów samochodowych – firma Bosch Automotive. Agnieszka Rylik - mistrzyni świata w boksie zawodowym, a prywatnie mama 9 - letniej Marysi, została ambasadorką kampanii. Walczy tym razem nie na ringu, ale w szczytnym celu, abyśmy byli eko i żyli eko! Pomaga jej w tym CLEO, która wystąpi podczas wielkiego finału akcji 27 listopada na PGE Narodowy!

W październiku w Górze Kalwarii, Grodzisku Mazowieckim i Włocławku odbyły się spotkania edukacyjne. Wspólnie z energetyczną ambasadorką projektu, mistrzynią świata w boksie zawodowym – Agnieszką Rylik, uczniowie wybranych szkół wzięli udział w lekcji ekologii połączonej z lekcją WF-u. Dowiedzieli się, co kryje w sobie akumulator samochodowy i jak powinno się prawidłowo postępować, kiedy się już zużyje. Informacje merytoryczne przekazywali wspólnie z ambasadorką organizatorzy tego wyjątkowego przedsięwzięcia z firmy Remondis Electrorecycling oraz Partner Generalny, wiodący producent akumulatorów samochodowych - Bosch Automotive. Nie zabrakło też tego, co najmłodsi lubią najbardziej, czyli konkursów i zabaw sportowych. Wszystkie konkurencje oceniła wyjątkowa trenerka Agnieszka Rylik, która nie tylko wraz z dziećmi brała udział w aktywnościach fizycznych (grała w koszykówkę, tenisa stołowego, pokonywała tory przeszkód), ale też w przystępny sposób przekazywała im wiedzę ekologiczną. Jako mama 9-letniej Marysi Agnieszka Rylik wie, jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego z wielką chęcią włącza się w ten ekologiczny projekt.

Żartuję czasem, że program kosmiczny wysiadł, więc skazani jesteśmy na planetę Ziemia. Zacznijmy o nią dbać, póki nie jest za późno. Edukacja w zakresie ekologii jest bardzo ważna i to od najmłodszych lat. Recykling, proste nawyki i zasady proekologiczne wpajane od dziecka mogą zatrzymać degradację środowiska. Poza tym jestem mieszkanką wyjątkowej dzielnicy w Warszawie - Zielonego Żoliborza, a to do czegoś zobowiązuje - mówi Agnieszka Rylik.

(informacja prasowa: Bee Music)

Najnowsze