smutek

i

Autor: Canva

Astrologia

Największe zodiakalne wampiry energetyczne. Trzymaj się od nich z daleka!

2023-06-09 11:35

Twoje chęci do robienia czegokolwiek nagle wyparowały i zamiast pójścia na siłownię, wycieczki czy imprezy wolisz zostać w domu i odpocząć? Sprawdź, czy w swoim otoczeniu nie masz wampira energetycznego, który rozładował Twoje baterie. Krwiopijcy potrafią z niezwykłym wyrachowaniem sprawić, że Twoje życie całkowicie się zmieni.

Największe zodiakalne wampiry energetyczne negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie i sprawiają, że jesteś wyczerpany. Jeśli po spotkaniu z pewnymi osobami czujesz się wyczerpany, a twoje chęci do zrobienia czegokolwiek są niemal nieodczuwalne, to znak, że wśród Twoich bliskich może znajdować się taka osoba. Znak zodiaku, który jest wampirem energetycznym to prawdziwy krwiopijca, który potrafi znakomicie się maskować. Warto zadbać o swoje zdrowie psychiczne i trzymać się od niej z daleka! W naszym otoczeniu możemy spotkać zarówno osoby, które wnoszą do naszej codzienności pozytywną energię i chęci do działania, ale również takie, które pod przykryciem empatycznej osoby robią z naszego życia prawdziwy rollercoaster.

Najwięksi zodiakalni egoiści. Te znaki zodiaku patrzą głównie na siebie

HA HA HA ale z Ciebie bambik | Dokończ Piosenkę 14 #Bambiksong

Znaki zodiaku - wampiry energetyczne

Zodiakalne wampiry energetyczne kontrolują Twoje samopoczucie i obarczają Cię odpowiedzialnością za swoje niepowodzenia i błędy. Co ciekawe, takie osoby znakomicie się maskują. Z ogromnym wdziękiem zgrywają niewiniątka i sprawiają wrażenie osób skrzywdzonych przez los. Jednak pod przykrywką miłej osoby może znajdować się człowiek, który wyssa z Ciebie emocje i energię do tego stopnia, że po powrocie do domu jedyną Twoją rozrywką będzie leżenie w łóżku lub sen. Przez nich możesz nie wywiązać się z ważnych zobowiązań i planów.

  • Rak

Raki uwielbiają manipulować innymi. To klasyczni męczennicy, którzy oczekują od swoich bliskich wsparcia i wyrozumiałości, podczas gdy nie potrafią zrozumieć tego, że ktoś inny również może mieć gorszy dzień. Swoim narzekaniem i marudzeniem wysysają energię z tych, którzy nieustannie stoją na straży, by nic złego im się nie stało.

Znaki zodiaku u dzieci. Jak data urodzenia wpływa na jego osobowość?

  • Wodnik

Ten znak zodiaku jest niezwykle gadatliwy i absorbujący. Jego zachowanie i to, w jaki sposób wyraża swoje zdanie często jest bardzo krzywdzące. Po spotkaniu z nim możesz mieć poczucie wycieńczenia i przebodźcowania, przez co nie będziesz w stanie zająć się swoimi obowiązkami. Co więcej, takie osoby z łatwością zrzucają winę na innych, przez co wpędzają swoich bliskich w kozi róg.

  • Skorpion

Skorpiony uchodzą za wampiry energetyczne głównie ze względu na swoją szczerość, którą potrafią niesamowicie zranić. Choć ich intencje nie zawsze są złe, to sposób, w jaki wyrażają swoje zdanie może doprowadzić do nadmiernego myślenia i analizowania swoich zachowań, a także to morza łez. Z niezwykłym wyrachowaniem potrafią wpędzać bliskich w zakłopotanie i niepokój, który potrafi wyczerpać nawet największego optymistę.