Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć! Musisz je mieć na swoim telefonie [TOP 5]

2020-03-10 8:43
Instagram
Autor: LIONEL BONAVENTURE/AFP/East News

TOP 5 aplikacji do obróbki zdjęć, które musisz pobrać na swój telefon, jeśli chcesz by twoje posty w mediach społecznościowych przyciągały jak największą uwagę. Należy podejść do tego naprawdę strategicznie, ponieważ w dzisiejszych czasach dobre zdjęcie jest na wagę złota i okazuje się, że nie wystarczy już tylko zwyczajne selfie. Zdradzamy na ESKA.pl 5 topowych aplikacji, dzięki którym twoje zdjęcia będą ciekawsze dla świata.

W dobie mediów społecznościowych i otaczającego nas z każdej strony świata internetowego wiele osób pragnie znaleźć się po tej drugiej stronie i nie podziwiać twórców tylko zza szklanego ekranu, lecz takim twórcą się stać. Okazuje się, że dzisiaj nie potrzeba aż tak wiele by zostać zauważonym i zapamiętanym, jednak jeśli oczekujemy długofalowego sukcesu należy nad nim zdecydowanie dłużej pracować. Instagram jest z pewnością najlepszym miejscem do dzielenia się ze światem swoimi sukcesami, a nawet prywatnym życiem, a że aplikacja ta jest popularna na skalę światową, wybicie się na niej okazuje się być bardziej skomplikowane niż by się zdawało. Już nie wystarczy opublikować na szybko zrobionego zdjęcia, nawet słynne selfie przestało być już dawno w modzie. Jeśli zależy nam na tym, by nasz post dotarł do jak największej grupy ludzi i zebrał niewyobrażalną ilość serduszkowych polubień warto pomyśleć, które aplikacje mogłyby podrasować nasz post i sprawić, że będzie on chętniej oglądany, a co najważniejsze doceniony przez innych użytkowników.

Najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć

  • Unfold jest to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji, jeśli mowa o Instagram Stories. Warto mieć ją na swoim telefonie, ponieważ to właśnie relacje umieszczane tam przynoszą nam najczęściej nowych obserwatorów. W aplikacji znajduje się cała gama darmowych, eleganckich szablonów, które z pewnością na plus odmienią twoje konto na Instagramie.
  • Snapseed to absolutny must have na twoim telefonie. Ten całkowicie darmowy program oferuje niemalże 30 filtrów i cały szereg różnych opcji typu: perspektywa, pędzel lub struktura. Najfajniejszą opcją jest blur czyli rozmycie wybranego elementu zdjęcia. Ten efekt jest dostępny w niewielu darmowych aplikacjach.
  • Adobe Photoshop Express to kolejna, warta uwagi aplikacja. Nie zna życia ten, kto nie słyszał o Photoshopie, ale czy wiedziałeś, że można używać go w wersji mobilnej? W tym programie znajduje się szereg przeróżnych funkcji i zdecydowanie mogą korzystać z niego także bardziej zaawansowani miłośnicy fotografii.
  • Cartoona to jedna z aplikacji, która z pewnością swoimi funkcjami różni się na tle innych. Jeśli jesteś fanem zdjęć w stylu pop art, oil painting czy watercolor ta aplikacja z pewnością jest stworzona dla ciebie. Niecodzienne filtry fajnie sprawdzają się w mediach społecznościowych. 
  • LiveCollage jest aplikacją, dzięki której stworzysz kolaż zdjęć jaki tylko sobie wymarzysz. Aplikacja posiada całą gamę kombinacji, z których możesz korzystać do woli. Poza zdjęciowymi sklejkami znajdziesz tam również opcje edycji zdjęcia, a nawet możliwość edycji wideo.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze