Najbardziej wzruszająca reklama świąteczna 2018 już jest! Ciężko powstrzymać łzy!

2018-11-16 12:59
Reklama świąteczna
Autor: Facebook / https://www.facebook.com/brainybeesmarketing/videos/1775186465923558/

Ta reklama wzrusza, bawi, zachwyca i inspiruje. Wyjątkowy spot dostępny jest już w sieci. Zobaczcie go na ESKA.pl 

Święta tuż tuż! Ten magiczny czas w roku zbliża się wielkimi krokami, a my nie możemy się już doczekać. Zanim jednak spotkamy się wszyscy przy wigilijnym stole, powinniśmy pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Z pomocą przychodzą nam świąteczne reklamy. Wśród nich już teraz możemy znaleźć te wyjątkowe perełki. Wygląda na to, że najbardziej wzruszająca reklama świąteczna 2018 już się ukazała! 

Niedziele handlowe - GRUDZIEŃ 2018. Kiedy sklepy będą otwarte?

Najbardziej wzruszająca reklama świąteczna - co w niej zobaczymy?

W niezwykłej reklamie świątecznej Brainy Bees ukazane zostały prezenty, które mogą zmienić przyszłość. W spocie wystąpił Elton John, którego widzimy przed fortepianem przy pięknej, udekorowanej choince. Muzyk przypomina sobie wszystkie najważniejsze momenty z życia cofając się coraz dalej w przeszłość. Przy dźwiękach piosenki 'Your song' poznajemy jego przyjaciół i rodzinę, aż w końcu widzimy scenę, gdy mały chłopiec po raz pierwszy dotyka klawiszy. Niezwykła i wzruszająca reklama zachwyciła już cały świat. Spot możecie zobaczyć poniżej:

Reklamy świąteczne - które najlepsze? 

Chociaż do Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, to już teraz w telewizji możemy zobaczyć kilka reklam świątecznych. Od kilku lat jedne z najbardziej wzruszających spotów tworzy między innymi Allegro. Przykład reklamy, która w ostatnich latach zasłużyła na szczególną uwagę, znajdziecie poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze