Nagrywali dla Michała Szpaka, teraz pomyśleli o sobie. Oddychaj będzie HITEM?

Nagrywali dla Michała Szpaka, teraz pomyśleli o sobie. Oddychaj będzie HITEM?
Autor: Piotr Pytel / Universal Music Poland Nagrywali dla Michała Szpaka, teraz pomyśleli o sobie. Oddychaj będzie HITEM?

Oddychaj - to nowa piosenka, pod którą podpisuje się Michał Lange i Marcin Makowiec. Jak brzmi utwór, który gorąco wam polecamy? Przekonajcie się słuchając i oceniając już teraz.

Debiutują, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współprace z Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę. Poznajcie duet Martin Lange, który zaskakuje singlem zatytułowanym Oddychaj!

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Martin Lange - piosenka Oddychaj

Utwór powstał w oparciu o uczucia i obawy towarzyszące mi w momencie stawania się ojcem, ale w centrum narracji stawia samą relację. Niekoniecznie musi odnosić się do rodzicielstwa, może opowiadać o dbaniu o siebie nawzajem, o trosce o drugiego człowieka - zapowiada wokalista i współkompozytor, Michał Lange.

Piosenka Oddychaj trafiła na platformy streamingowe, a wkrótce zobaczymy również teledysk nakręcony w nadmorskiej scenerii. Klimat północnej Polski nie jest bez znaczenia w twórczości trójmiejskiego duetu, czego ujścia możemy spodziewać się na całym albumie.

Martin Lange - co to za duet?

Michał Lange i Marcin Makowiec to bardzo doświadczeni 'debiutanci'. W ostatnich latach jako duet slabeprodukcje.pl, wyprodukowali utwory m.in dla Rosalie., Michała Szpaka czy Ofelii. Osobno udzielali się również wokalnie, produkcyjnie i w roli muzyków sesyjnych w takich projektach jak Sarcast, Kasia Lins (Michał), Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski (Marcin). Liczne muzyczne współprace zaprowadziły ich na największe polskie sceny klubowe i festiwalowe.

Martin Lange to ich pierwszy w pełni autorski projekt, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu, który ukaże się jesienią 2021. Na płycie znajdziemy zestaw starannie wyprodukowanych przebojowych piosenek. Minimum środków, maksimum emocji. O sobie. O nas. To ich intensywnie emocjonalny i osadzony w popowo-alternatywnym klimacie materiał.

Te piosenki powstawały w bardzo spontaniczny sposób. Śmiało możemy stwierdzić, że stanowią naturalne ujście naszych muzycznych wizji, inspiracji i marzeń. Bez kalkulacji, tak szczerze i naturalnie jak oddychanie.

Najnowsze