Nagrywali dla Michała Szpaka, teraz pomyśleli o sobie. Oddychaj będzie HITEM?

2021-02-20 16:20
Nagrywali dla Michała Szpaka, teraz pomyśleli o sobie. Oddychaj będzie HITEM?
Autor: Piotr Pytel / Universal Music Poland Nagrywali dla Michała Szpaka, teraz pomyśleli o sobie. Oddychaj będzie HITEM?

Oddychaj - to nowa piosenka, pod którą podpisuje się Michał Lange i Marcin Makowiec. Jak brzmi utwór, który gorąco wam polecamy? Przekonajcie się słuchając i oceniając już teraz.

Debiutują, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współprace z Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę. Poznajcie duet Martin Lange, który zaskakuje singlem zatytułowanym Oddychaj!

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Martin Lange - piosenka Oddychaj

Utwór powstał w oparciu o uczucia i obawy towarzyszące mi w momencie stawania się ojcem, ale w centrum narracji stawia samą relację. Niekoniecznie musi odnosić się do rodzicielstwa, może opowiadać o dbaniu o siebie nawzajem, o trosce o drugiego człowieka - zapowiada wokalista i współkompozytor, Michał Lange.

Piosenka Oddychaj trafiła na platformy streamingowe, a wkrótce zobaczymy również teledysk nakręcony w nadmorskiej scenerii. Klimat północnej Polski nie jest bez znaczenia w twórczości trójmiejskiego duetu, czego ujścia możemy spodziewać się na całym albumie.

Martin Lange - co to za duet?

Michał Lange i Marcin Makowiec to bardzo doświadczeni 'debiutanci'. W ostatnich latach jako duet slabeprodukcje.pl, wyprodukowali utwory m.in dla Rosalie., Michała Szpaka czy Ofelii. Osobno udzielali się również wokalnie, produkcyjnie i w roli muzyków sesyjnych w takich projektach jak Sarcast, Kasia Lins (Michał), Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski (Marcin). Liczne muzyczne współprace zaprowadziły ich na największe polskie sceny klubowe i festiwalowe.

Martin Lange to ich pierwszy w pełni autorski projekt, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu, który ukaże się jesienią 2021. Na płycie znajdziemy zestaw starannie wyprodukowanych przebojowych piosenek. Minimum środków, maksimum emocji. O sobie. O nas. To ich intensywnie emocjonalny i osadzony w popowo-alternatywnym klimacie materiał.

Te piosenki powstawały w bardzo spontaniczny sposób. Śmiało możemy stwierdzić, że stanowią naturalne ujście naszych muzycznych wizji, inspiracji i marzeń. Bez kalkulacji, tak szczerze i naturalnie jak oddychanie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze