Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski: Ewelina Lisowska napisała piosenkę na album 9893! [VIDEO]

2013-10-04 13:09

Dawid Kwiatkowski połączył siły z Eweliną Lisowską w pracach nad płytą 9893 - Na zawsze to tytuł nowej piosenki Kwiata napisanej właśnie przez Ewelinę. Jak autor hitu Biegnijmy skomentował współpracę na FB? Sprawdź i zobacz wspólne foto!

Na zawsze to efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Eweliny Lisowskiej, czyli nowa piosenka na płytę 9893 napisana przez Ewelinę. Kwiat na swoim Facebooku 3 października 2013 roku pochwalił się zdjęciem ze studia nagraniowego w towarzystwie autorki hitu W stronę słońca, którą młody wokalistka nazwał jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce.

>>> Hity Radia ESKA non-stop tylko na eskaGO.pl! Odpal player teraz i wsiąknij na dłużej

Już chyba wiecie, z kim pracuję dziś w studiu!:) Niedługo usłyszycie "Na Zawsze", którego autorką jest Ewelina i napisała go specjalnie dla mnie - oznajmił na FB Dawid przyznając jednocześnie, że nie może doczekać się efektów tej kolaboracji. Jego zdjęcie z Eweliną Lisowską do zobaczenia po kliknięciu TUTAJ>>>.

Płyta 9893 z m.in. Na zawsze na trackliście do sprzedaży trafi 19 listopada 2013 roku. PS Kto wie, może Dawid i Ewelina zdecydują się kiedyś na duet? Dajcie znać w komentarzach i czacie, co sądzicie o takim pomyśle.


Zobacz fragment #ALOHA - Dawid Kwiatkowski!Posłuchaj Na Zawsze - Dawid Kwiatkowski!JB

Najnowsze