Mufasa i Hypeman w numerze Friday od Ritona. Ich wideo stało się viralem na całym świecie!

Riton Friday
Autor: okładka singla & YouTube/RitonTime

Ten numer na pewno będzie hitem tegorocznego karnawału! Brytyjski producent Riton wziął na tapet stary numer Nightcrawlers, który zyskał na popularności po tym, jak Mufasa i Hyperman użyli go jako podkład do swojego hitowego wideo. W nagraniu Friday nie zabrakło jego fragmentów, a my przypominamy ten klip w całości. Od niego wszystko się zaczęło.

Riton - numer Friday to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier stycznia. Brytyjski producent, który ma już na swoim koncie wielki hit Turn Me On powrócił z nowym kawałkiem, który z pewnością pojawi się na niejednej karnawałowej playliście. Można uznać, że piosenka jest wręcz skazana na sukces, kiedy weźmiemy pod uwagę historię, jaka stoi za jej powstaniem. W singlu użyto podkładu ze starego hitu Nightcrawlers Push The Feeling On, który zyskał na popularności w zeszłym roku po tym, jak na Instagramie pojawiło się wideo, którego bohaterami są Mufasa i Hypeman. Spontaniczne pląsy do charakterystycznej muzyczki pokochali internauci z całego świata. Zamieszczone w sieci wideo stało się viralem, a Push The Feeling On zyskało miano hymnu piątku. Na fali popularności nagrania Riton stworzył numer, który ma szansę stać się nie tylko hymnem piątku, ale i całego karnawału. W oficjalnym lyric video zamieszczonym na kanale Ritona nie zabrakło fragmentów kultowego wideo z Mufasą w roli głównej. Przypominamy je poniżej.

ESKA XD #014

Riton - historia hitu Friday

Za sprawą zamieszczonego w mediach społecznościowych filmiku Mufasa i Hyperman z miejsca stali się gwiazdami internetu. Popularność wideo była do tego stopnia wysoka, że brytyjski producent Riton postanowił stworzyć nowy hit w oparciu o nagranie. W numerze wykorzystano podkład znany kompozycji Push The Feeling On. Wcześniej ten charakterystyczny motyw wykorzystał Pitbull w hicie Hotel Room Service.

Najnowsze