MŚ 2018 Rosja - piosenka Kombi zagrzeje polską drużynę! [AUDIO]

2018-05-25 17:27
MŚ 2018 Rosja - piosenka Kombi zagrzeje polską drużynę! [AUDIO]
Autor: fot. okładka singla Polska Drużyna MŚ 2018 Rosja - piosenka Kombi zagrzeje polską drużynę! [AUDIO]

Polska drużyna - piosenka zespołu Kombi zagrzeje naszą reprezentację na mundialu w Rosji! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Piosenki na MŚ Rosja 2018 coraz częściej zalewają rynek muzyczny - nic dziwnego, w końcu mistrzostwa coraz bliżej! Oficjalny hymn mundialu w Rosji już rozgrzewa kibiców na całym świecie, w tym oczywiście kibiców z Polski. O to, by zagrzać polskich piłkarzy, postarał się również zespół Kombi ze Sławomirem Łosowskim. Jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych stworzyła piłkarski hit zatytułowany Polska Drużyna!

Kombi - piosenka Polska Drużyna

Zespół Kombi wykona swoją mundialową piosenkę, podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! Za tekst nagrania pt. Polska drużyna, odpowiada Sławomir Łosowski, który jest założycielem legendarnej grupy. 

 

Mundial rozpoczyna się 14 czerwca meczem Rosji z Arabią Saudyjską. Nasza reprezentacja 5 dni później zagra swój pierwszy mecz w grupie  z Senegalem. Naszymi rywalami będzie kolejno: Kolumbia i Japonia. Trzymamy kciuki i liczymy, że piosenka Kombi pomoże naszym reprezentantom! ;)

 

Najnowsze