Monopol kończy działalność. Zobacz największe przeboje zespołu na Eska.pl [VIDEO]

2013-03-01 19:03

Monopol kończy działalność. Taką wiadomość opublikował na Facebooku Jędker, lider grupy. Zespół znany jest między innymi z przeboju Na Melanżu. W początkach istnienia grupę wspierał Robert M! Zobacz Na Melanżu i inne hity Monopol na Eska.pl!

Monopol kończy działalność. Zespół obecny był na polskiej scenie muzycznej od pięciu lat. Liderem grupy jest Jędker, a w początkowym okresie działalności grupę wspierał Robert M. Monopol znany jest z piosenki Na Melanżu, która w 2009 roku podbiła wakacyjne imprezy. Muzyka Monopolu to pogranicze popu i muzyki klubowej.

OFICJALNE OŚWIADCZENIE JĘDKERA:  Z dniem dzisiejszym zawieszam działalność zespołu Monopol (zarówno studyjną jak i koncertową). Wielkie dzięki dla uczestniczących w projekcie, za łamanie konwenansów i za duże wsparcie jakie otrzymałem od Was podczas tych 5 lat. Szacunek za to moi mili dozgonny. Dziękuję Wam wszystkim za 5 lat wspólnej niesamowitej zabawy oraz za zaproszenia, występy i Wasz support na wspaniałych koncertach w całej Polsce
- napisał Jędker na Facebooku.

Zobacz na Eska.pl Jedna Noc - Monopol

Monopol w swojej karierze wydał trzy płyty Product Of Poland 100%, Remixed In Poland oraz Eko. Z zespołem oprócz Roberta M, współpracowała między innymi znana aktorka Matylda Damięcka, która wystąpiła w klipie do Nie, Nie, Nie. Największe przeboje Monopol to między innymi Na Melanżu, Jedna Noc i Lans.

Zobacz Na Melanżu - MonopolZobacz Jedna Noc - MonopolZobacz Lans - MonopolNie czytałeś jeszcze?

You Generation - rusza międzynarodowe przedsięwzięcie rozrywkowe

EP