Mini Majk

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=3da14uCWcd4

Influencerzy

Mini Majk rusza z nowym biznesem. Mówił o tym od dawna

2023-12-14 11:58

To nie pierwszy raz, gdy Mini Majk próbuje swoich sił w gastronomii. Jakiś czas temu informował, że otworzył swój foodtruck "Majk & Dog", w którym sprzedawał m.in. swoje autorskie hot-dogi w stylu amerykańskim. Jednak tym razem postanowił pójść o krok dalej. Sprawdźcie, co wymyślił!

Mateusz Krzyżanowski, choć od dłuższego czasu dawkuje informacje na swój temat, teraz postanowił zaskoczyć wszystkich internautów i ogłosił, że zamierza wystartować z własnym biznesem. Po tym, jak influencer rozstał się z Pauliną Kozłowską na próżno szukać jego obecności na YouTube. Od czasu do czasu pojawiają się jedynie szczątkowe informacje na jego temat, często nawiązujące do głośnego zakończenia związku. Okazuje się jednak, że nie do końca wynika to z próby odsunięcia się od społeczności influencerskiej, a dalekosiężnych planów związanych z gastronomią. Twórca poinformował, że pod koniec roku będzie można odwiedzić go w jego własnej restauracji!

Friz kiedyś i dziś

Mini Majk - restauracja

Restauracja Mini Majka to z pewnością spore zaskoczenie dla wszystkich jego fanów. Choć influencer próbował już swoich sił w tej branży (mowa m.in. o sprzedaży hot-dogów w Krakowie), to tym razem podszedł do sprawy nieco inaczej. Zamiast typowego streed foodu zdecydował się na japońskie przysmaki. Kyoto House Sushi będzie można odwiedzać od 16 grudnia.

Serdecznie zapraszam Was na niezapomniane chwile kulinarne, pełne smaku i radości. Nasze sushi to nie tylko wyśmienite potrawy, to prawdziwa podróż po japońskich smakach w sercu Krakowa - informuje właściciel.

Mateusz przyznał, że zdecydował się na otwarcie lokalu wraz z przyjaciółmi. Nie zdradził jednak kim są jego wspólnicy. Na tę informację musimy jeszcze trochę poczekać. Restauracja znajduje się w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 11a.