Minelli za kulisami! Tak powstawał teledysk Nothing Hurts! [TYLKO U NAS]

2022-01-17 13:27
Minelli za kulisami! Tak powstawał teledysk Nothing Hurts! [TYLKO U NAS]
Autor: Warner Music Poland Minelli za kulisami! Tak powstawał teledysk Nothing Hurts! [TYLKO U NAS]

Uwielbiana przez polskich słuchaczy, młoda, zdolna, rumuńska wokalistka - Minelli dzieli się z nami i ujawnia kulisy powstawania teledysku Nothing Hurts. Singiel jest godnym następcą megahitu Rampampam. Zobaczcie ekskluzywne wideo już teraz!

Minelli dzieli się z nami materiałem prosto z planu teledysku do hitu ostatnich tygodni, czyli Nothing Hurts. Artystka ujawniła nam, co działo się na planie, w jakiej atmosferze i jak wyglądała praca nad poszczególnymi kadrami jej klipu. Widać, że każdy wiedział, jakie zadania ma wykonać, a sama gwiazda czerpała przyjemność z tworzenia dla fanów wyjątkowego obrazka. Jak przebiegała praca na teledyskiem następcy megahitu Rampampam? Przekonajcie się oglądając kulisy, tylko na ESKA.pl!

Minelli ujawnia nam kulisy powstawania teledysku Nothing Hurts! [TYLKO U NAS]

Minelli - piosenka Nothing Hurts

Nothing Hurts to następca megahitu Rampampam. Sama artystka mówi, że to utwór o rozstaniu. Brzmi to dość pospolicie, ale dla wokalistki ważne jest, by słuchacze mogli utożsamiać się z jej muzyką. Twórcami utworu są Minelli, Jordan Shaw, Fridolin Walcher, natomiast za produkcję odpowiada Freedo, który może pochwalić się 1,5 miliarda streamów na Spotify. Szwajcarski producent i autor piosenek ma na koncie m. in. Lush Life Zary Larsson czy Takeaway Chainsmokers. Teledysk do singla Nothing Hurts przygotowali NGM Creative i Loops Production.

Utwór walczy o Wasze głosy w Gorącej 20 Radia ESKA. Być może w trzecim, w 2022 roku, notowaniu zadebiutuje w zestawieniu najlepszych hitów w Polsce? Wszystko zależy od Was! Głosujcie i ustalcie kolejność następnego notowania, które już w piątek od godziny 18:00.

Minelli - kim jest?

Minelli urodziła się 22 sierpnia 1988 w Slobozie w Rumunii. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Napisała utwór F..k That od Bastard!, a także singiel Flashback, pod którym podpisuje się Inna. Miała również udział w ostatnich utworach wydanych przez INNĘ. Minelli, czyli wykonawczyni megahitu Rampampam, które dotarło do TOP 3 radiowego zestawienia. Utwór uplasował się także na 6. miejscu Global Shazam i został wyszukany w aplikacji ponad 3,7 miliona razy. Piosenka podbiła również aplikację TikTok, gdzie powstało już ponad 200 tysięcy filmików z użyciem charakterystycznego refrenu Rampampam.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze