Milena Sadowska

i

Autor: WBF Milena Sadowska

MODELKA

Milena Sadowska - wiek, wzrost, wymiary, chłopak, piosenki, modelka, Miss, Instagram

2023-09-14 15:37

Kim jest Milena Sadowska, która coraz częściej pojawia się na scenie i śpiewa? To modelka, która rozkochuje w sobie Polaków. Najważniejsze informacje na jej temat, takie jak kariera, wiek, wzrost, a nawet Instagram, znajdziecie w poniższym artykule. Z pewnością dowiecie się o niej wiele ciekawostek!

Spis treści

  1. Milena Sadowska - wiek
  2. Milena Sadowska - wzrost
  3. Milena Sadowska - chłopak
  4. Milena Sadowska - modelka
  5. Milena Sadowska - Instagram

Milena Sadowska - kim jest? Najważniejsze informacje na temat modelki poznacie w tym artykule. Milena Sadowska to polska modelka, a także artystka, która kocha śpiewać. Pochodzi z małej miejscowości w Małopolsce, na zachód od Krakowa - Babice. Z informacji zamieszczonych w sieci wiemy, że modelka studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. W 2018 i 2019 roku, brała udział w konkursie piękności - Miss Polonia i Miss World. Oprócz pozowania przez obiektywem aparatu, uwielbia jeść pizzę, a w dodatku kocha śpiewać!

W lutym 2020 roku mogliśmy oglądać ją w muzycznym programie TVP2 - Star Voice Gwiazdy mają głos. Milena często pojawia się również w programie Jaka to melodia, gdzie śpiewa znane piosenki i rozkochuje w sobie publiczność. Ponadto wcześniej mogliśmy ją oglądać podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Modelka zaśpiewała wtedy z Makiem Kaliszukiem numer Felicita, a także z Coco Jamboo z Sami Harb. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10

Milena Sadowska - wiek

Ile lat ma Milena Sadowska? Modelka urodziła się dokładnie 23 lutego 1999 roku, więc ma 24 lata.

Milena Sadowska - wzrost

Jak wysoka jest Milena Sadowska? Modelka mierzy 178 cm wzrostu.

Milena Sadowska - chłopak

Czy Milena Sadowska ma chłopaka? Odpowiedzi na to pytanie, szuka niejeden mężczyzna, któremu modelka wpadła w oko. Milena kilka lat temu była zaręczona z Mateuszem Błaszkiewiczem. Teraz spotyka się z optometrystą i modelem o imieniu Emil Iman.

Milena Sadowska - modelka

Milena Sadowska to modelka, która bierze udział w różnego rodzaju sesjach zdjęciowych. Ponadto w listopadzie 2018 roku, wygrała konkurs piękności Miss Polonia, a rok później w grudniu, reprezentowała Polskę na międzynarodowych wyborach Miss World w Londynie. Milena awansowała tam do półfinałowej 40-tki.

Milena Sadowska - Instagram

Monika Sadowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Bez problemu możecie śledzić ją w popularnej aplikacji Instagram. Jej konto figuruje pod nazwą @milena.sadowska i liczy ponad 139 tys. followersów.