Michał Szpak: kim są fani wokalisty, dzięki którym pojedzie na Eurowizję?

i

Autor: fot. WBF Michał Szpak: kim są fani wokalisty, dzięki którym pojedzie na Eurowizję?

Michał Szpak: kim są fani wokalisty, dzięki którym pojedzie na Eurowizję?

2016-03-07 23:02

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016 dzięki głosom swoich fanów i sympatyków. Zwycięstwo charyzmatycznego wokalisty w krajowych eliminacjach do konkursu zaskoczyło wielu, ale nie jego miłośników. Sprawdź, kim są fani Michała Szpaka już teraz - na ESKA.pl

Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2016 dzięki dużej przewadze głosów nad Margaret, Edytą Górniak i pozostałymi 6 uczestnikami krajowych eliminacji. Zwycięstwo barwnego wokalisty oczywiście nie byłoby możliwe bez wsparcia jego fanów. Dzięki mobilizacji swoich sympatyków artysta dokonał tego, co jeszcze kilka dni temu, dla większości interesujących się konkursem, wydawało się mało prawdopodobne. Michał Szpak będzie reprezentować Polskę na Eurowizji w Sztokholmie - to już pewne. To też dobry moment, by przyjrzeć się, kim są fani wokalisty.

Michał Szpak Oficjalny Fan Club


Sporym zaskoczeniem dla wielu ludzi jest fakt, że artystyczny przekaz Michała Szpaka znajduje odbiorców w każdym wieku. Na koncertach charyzmatycznego artysty publiczność zapełniają nie tylko nastolatki, ale również osoby dojrzałe. Warto dodać, że najbardziej aktywni fani wokalisty już od 2012 roku skupieni są wokół autoryzowanego fanklubu, który działa w stałym porozumieniu z samym Michałem i jego managementem. W zarządzie Oficjalnego Fan Clubu jest kilka osób, ale do całej społeczności  zalicza się tak naprawdę kilka tysięcy osób, które polubiły stronę OFC na Facebooku i aktywnie biorą udział w przygotowywanych akcjach.

Co ciekawe, fani Michała Szpaka już zastanawiają się, w jaki sposób najowocniej wypromować Michała i pomóc mu w zwycięstwie w Sztokholmie. Jeśli chcecie być na bieżąco z wszelkimi nowościami na jego temat, to koniecznie regularnie odwiedzajcie ten profil na Facebooku.

 

Eurowizja 2016: fani Michała Szpaka


Fani Michała Szpaka od początku nie mieli wątpliwości, że ich faworyt wygra krajowe eliminacje do Eurowizji 2016. Taki optymizm z pewnością usprawiedliwiały dotychczasowe zwycięstwa artysty na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze oraz na zeszłorocznym Festiwalu w Opolu w koncercie SuperPremier. Trzeba przyznać, że występy na żywo to najsilniejsza strona Szpaka, dzięki której za każdym razem przekonuje do siebie kolejne rzesze odbiorców. A co o wygranej Szpaka mówią jego fani?

- Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2016 - wiemy, na ile go stać i jaką ma siłę rażenia na scenie, dlatego całym sercem wierzymy, że w Sztokholmie będzie naprawdę błyszczał! Mamy też nadzieję, że Michał będzie coraz bardziej doceniany jako barwny artysta o nieprzeciętnym głosie, który dzięki swojej wrażliwości i odwadze może wiele wnieść na polską scenę. Czekamy również na moment, gdy jego utwory będą rozbrzmiewały w polskich rozgłośniach radiowych - tak zwycięstwo Michała Szpaka w polskich preselekcjach komentują przedstawiciele oficjalnego fanklubu Michał Szpak - Ofc.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do singla Jesteś Bohaterem, w którym obok Michała wystąpili jego fani. Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty wokalisty pt. Byle Być Sobą, która ukazała się na rynku w listopadzie 2015 roku.

RC