Michał Szczygieł - wiek, wzrost, piosenki, The Voice of Poland, Instagram

2021-10-10 11:04
Michał Szczygieł
Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News

Kim jest Michał Szczygieł i co ma wspólnego z The Voice of Poland? Jego piosenki to prawdziwe hity! Jakie kawałki ma na swoim koncie, ile ma lat i jak znaleźć go na Instagramie? Najważniejsze informacje o utalentowanym wokaliście podrzucamy wam na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Michał Szczygieł - wiek
  2. Michał Szczygieł - wzrost
  3. Michał Szczygieł - piosenki 
  4. Michał Szczygieł - The Voice of Poland
  5. Michał Szczygieł - Instagram

Michał Szczygieł - kto to? Informacji o młodym artyście z pewnością szuka niejeden internauta! Michał urodził się w Nowej Wsi, obok Krynicy-Zdroju. Jest polskim piosenkarzem, a także autorem tekstów. Większość widzów z pewnością kojarzy go z programu The Voice of Poland, w którym brał udział w 2017 roku. Młody wokalista zanim wystąpił w programie, zwrócił na siebie uwagę internautów na platformie YouTube. Michał zamieszczał wtedy na swoim koncie covery. Były to między innymi wykonania hitów takich jak Loosers - The Weeknd oraz House of Gold - Twenty One Pilots. Kiedy w 2017 roku wokalista wziął udział w przesłuchaniach w ciemno do show The Voice of Poland - wszystko się zaczęło. Krok po kroku, Michał szedł po swoje marzenia, a także doskonalił swój wokal. Obecnie na swoim koncie ma wiele hitów, a w styczniu 2019 roku otrzymał nominację do nagrody Fryderyka w kategorii utwór roku, za singel Nic tu po mnie.

Sonda
Michał Szczygieł - podobają Ci się jego piosenki?

Michał Szczygieł - wiek

Michał Szczygieł urodził się 4 sierpnia 1999 roku w Nowej-Wsi. W dzieciństwie jego główną pasją była piłka nożna i jak łatwo można obliczyć, artysta w 2021 roku obchodził swoje 22. urodziny.

Michał Szczygieł - wzrost

Wiele osób poszukuje też informacji dotyczących wzrostu wokalisty, jednak takie szczegóły póki co nie zostały ujawnione.

Michał Szczygieł - piosenki 

Michał Szczygieł ma na swoim koncie prawdziwe hity! 7 marca 2018 roku wydał debiutancki singel Nic tu po mnie, z którym dotarł do drugiego miejsca w zestawieniu najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Pod koniec sierpnia tego samego roku, pojawił się gościnnie w utworze Chiary Grispo - Since You Left Me. Następnie światło dzienne ujrzały kawałki takie jak: Będzie, co ma być, Nie mamy nic, Tak jak chcę, a także numer Spontan. Co ciekawe głos Michała możemy usłyszeć również w niezwykle nośnym utworze Daj mi znać, którego produkcją zajął się Czarny HIFI.

Mój pierwszy raz - Michał Szczygieł

Michał Szczygieł - The Voice of Poland

Młody wokalistka brał udział w 2017 roku w programie talent-show The Voice of Poland 8. Podczas przesłuchań w ciemno zaciekawił nie tylko jurorów, ale również widzów. W trakcie pierwszego występu wykonał numer Kamila Bednarka - Sailing, który sprawił że na głos uczestnika zareagowało dwóch trenerów. Swoje fotele odwrócili Michał Szpak i Andrzej Piaseczny. Michał Szczygieł na swojego trenera wybrał "Piaska". W finale premierowo wykonał swoją debiutancką piosenkę Nic tu po mnie, która okazała się być wielkim hitem!

Michał Szczygieł - Instagram

Obecnie Michała na Instagramie obserwuje blisko 45 tys. osób, a liczba wciąż rośnie! W popularnej aplikacji można go znaleźć pod nazwą @m_szczygle.

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze