Michał Szczygieł, Favst, Meduza i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 22.07.2022

i

Autor: single cover art Michał Szczygieł, Favst, Meduza i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 22.07.2022

Michał Szczygieł, Meduza, The Chainsmokers i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 22.07.2022

2022-07-22 10:14

Najnowsze piosenki poznajecie jako pierwsi słuchając Radia ESKA! W każdy piątek od samego rana gramy Wam najlepsze i najciekawsze nowości, które mają szansę stać się hitami. Co zagraliśmy 22 lipca 2022? Pełna lista ekscytujących premier do sprawdzenia na ESKA.pl!

Miesiąc lata za nami i trzeba przyznać, że był to bardzo owocny czas pod kątem nowości muzycznych. Na rynku pojawiły się gorące numery, za które odpowiadają wasze ulubione gwiazdy, ale także absolutni debiutanci. Letnią rozgrywkę o tytuł hitu lata wydaje się wygrywać OKI z piosenką Jakie to uczucie. Po piętach depcze mu bryska oraz Kamrad, którego I Believe zyskało na popularności w znanej platformie z krótkimi filmikami. Wakacyjnie buja też On Repeat od duetu Guetta & Schulz, a także przyspieszona wersja hitu Cool For The Summer Demi Lovato i szybsza wersja 1, 2, 3 od Sofii Reyes i Jasona Derulo. Czym zaskoczył nas świat 22 lipca 2022? Jakie piosenki premierowo 22.07.2022? Nominowane do nagrody Grammy, włoskie trio Meduza pochwaliło się singlem Bad Memories, które powstało we współpracy z angielskim producentem Jamesem Careretm i amerykańską wokalistką, Elley Duhe. 

HIT LATA 2022 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁ 1]

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022

Premiery 22.07.2022 - nowości

Billie Eilish bez wcześniejszej zapowiedzi wydała dwie zupełnie nowe piosenki. Chodzi o utwór TV oraz The 30th i tym samym to pierwsze materiały od czasu wypuszczenia albumu Happier Than Ever. Królowa parkietu, Jessie Ware wypuściła numer Free Yourself, za produkcję którego odpowiada twórca utworów Madonny, Dua Lipy czy Kylie Minogue, czyli Staurt Price. Z sentymentalnym kawałkiem pojawił się Macklemore. Gwiazda hitu Thrift Shop albo Can't Hold Us zaprosił do współpracy Tones and I, a efektem ich współpracy jest piosenka Chant.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery

W Radiu ESKA zawsze dbamy o to byście nową muzykę poznawali jako pierwsi! Oprócz listy nowości muzycznych 2022, w każdy piątek na naszej antenie gramy gorące premiery. Co premierowo 22 lipca 2022? Oto najgorętsze propozycje:

  • Meduza feat. James Carter, Elley Duhé & Fast Boy - Bad Memories
  • favst & gibbs - ztb
  • Michał Szczygieł - Adrenalina
  • Lewis Thompson x David Guetta - Take Me Back
  • Tungevaag x Faustix - Love Me Anyway
  • Ofelia - Ariwederczi (Samanta)
  • The Chainsmokers - Time Bomb
  • Don Diablo, PnB Rock & Boaz Van De Beatz - No Piensa
  • Dawid, Artysta & Vłodarski - Ja i Ty
Sonda
Najgorętsza nowość 3. tygodnia lipca, to...