Michał Sieńkowski wraca z gorącą premierą! Mamy nowy, letni hit?

2022-08-01 16:16
Michał Sieńkowski
Autor: materiały prasowe

Utwór Mógłbym, który powstał w szafie. Tak! W szafie! To najnowsza propozycja od pochodzącego z Pułtuska, 28-latka. Artysta, który przebywa obecnie we Włoszech zdradził, że pomysł na powstanie letniego hitu zrodził się w jego głowie podczas przebywania na jednych z tamtejszych plaż.

Michał Sieńkowski, którego kojarzyć możemy z różnych seriali czy kanału Youtube, na którym to przeróbki utworów znanych powszechnie artystów osiągały niekiedy po kilka milionów odtworzeni, nie zamierza zwalniać i zapewnia, że to dopiero początek jego muzycznej kariery i będziemy mogli go usłyszeć jeszcze nie raz. Przebywający zagranicą twórca opowiedział nam, że to właśnie tam zrealizował nagranie w dość specyficznych warunkach. Szafa… zapchana poduszkami, kołdrami, powiązana sznurkami i sklejona gafrem posłużyła za studio, ponieważ niekonwencjonalnego artysty nie opuszczała wena i postanowił działać „tu i teraz”.

Michał Sieńkowski - kim jest autor hitowej parodii Sorry Dolores?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

-Siedziałem na skałach, nad morzem i zacząłem nucić swoje myśli, to wtedy utwór nabrał kształtów. Powstał w jednym z lepszych etapów mojego życia, ponieważ czuję ze odnajduje samego siebie, wiem czego chce i jestem we właściwym miejscu z właściwą osobą u mojego boku. Utwór powstał z myślą o tym co teraz mam, co bardzo doceniam. Różni się od poprzednich utworów tym, że nie opowiada o przeszłości, którą chcę pozostawić za sobą. Jestem w tym utworze tu i teraz z osoba, z którą wiem, że wszędzie będę czuł się dobrze co zresztą pewnie widać w teledysku, który nagrywaliśmy sami. Dlatego też utwór ten jest dla mnie tak ważny, jest czymś w rodzaju pamiątki z naszej podróży, razem spędzonych miesięcy.

Michał Sieńkowski - Mógłbym

Michał Sieńkowski, wielbiciel musicali w swoich wydaniach prawi często o tym co się właśnie w jego życiu dzieje. Tak było i tym razem. Utwór Mógłbym jak głosi tytuł, opowiada o łatwości w podejmowaniu decyzji pod wpływem chwili. Z uśmiechem na twarzy opowiada o swoich marzeniach oraz o tym, że jest wdzięczny za to co ma.

Polak przerobił Rozovoye vino - wygląda identycznie jak Feduk i Allj!

-Utwór Mógłbym określiłbym jako ciepły, przyjemny ‘letniak’. Dla wszystkich tych którzy nie boja się pomyśleć o sobie i spełniać się w życiu tak, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi i po prostu żyć. Nie przejmować się tym co wypada, co ludzie pomyślą, być, rozwijać się i spełniać marzenia. Kieruje go przede wszystkim do osoby, która zmieniła przez ostatnie kilka miesięcy mnie i moje życie. Mojej narzeczonej, która jest jednocześnie moją najlepszą przyjaciółką. Według mnie kompozycja wyróżnia się przede wszystkim prawdą, którą zawarłem w tekście, nie musiałem nic koloryzować. Przedstawia mnie takiego jakim jestem.

Wysokie temperatury we Włoszech nie oszczędzają, więc tym bardziej podziwiamy Michała za ogrom zapału oraz niekonwencjonalne myślenie w nieoczywistych sytuacjach. Potoczne powiedzenie, że ‘Jeśli się czegoś bardzo chce, to się to osiągnie’ nabiera więc sensu.

Sonda
Czy nowy utwór Michała Sieńkowskiego będzie hitem lata 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze