Michael Jackson gotuje w kuchni. Jego córka pokazała zdjęcie z okazji Dnia Ojca

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News Michael Jackson gotuje w kuchni. Jego córka pokazała zdjęcie z okazji Dnia Ojca

MAMY FOTO

Michael Jackson gotuje w kuchni. Jego córka pokazała nieznane zdjęcie z okazji Dnia Ojca

2024-04-19 16:52

Michael Jackson w kuchni to bardzo rzadki widok. Artysta w momencie największej popularności znajdywał czas dla swoich najbliższych. Chętnie poświęcał im chwile chociażby właśnie na wspólne gotowanie. Niepublikowaną wcześniej fotografię udostępniła jego córka, Paris Jackson. Zobaczcie ją już teraz.

Córka Michaela Jacksona kilka dni wcześniej postanowiła uczcić Dzień Ojca, dzieląc się rzadkim zdjęciem siebie i dwojga rodzeństwa. Na udostępnionej w mediach społecznościowych fotografii widzimy Prince'a oraz Bigiego z ich zmarłym 14 lat temu Michaelem Jacksonem. Zdjęcie podpisała życząc wszystkim szczęśliwego dnia ojca, co można interpretować w jeden sposób. Paris Jackson bardzo tęskni za swoim tatą i poleca wszystkim dbać o relacje, cieszyć się z każdej wspólnie spędzonej chwili, bo czas bardzo szybko płynie. 

Dzień ojca 2023 - kiedy wypada? Jakie życzenia złożyć?

Michael Jackson żyje w Polsce? Kosmiczny występ Viki Gabor!

Michael Jackson - zdjęcie na Dzień Ojca 2023

Rzadkie zdjęcie Michaela Jacksona przedstawia artystę stojącego w kuchni i przygotowującego rodzinne jedzenie. Król muzyki popularnej trzyma na rękach małego Bigiego, podczas gdy dwoje pozostałych dzieci piecze ciasto, Prince stoi przy blacie, a Paris trzyma drewnianą łyżkę do mieszania.

Tak wygląda pokój, w którym zmarł Michael Jackson. Fani w szoku po tym, co zobaczyli!

MJ, którego 14-rocznica śmierci wypadnie 25 czerwca 2023 miał dwoje dzieci. Aktualnie 25-letnią Paris i 26-letniego Prince'a ze swoją drugą żoną Debbie Rowe oraz trzecie dziecko, aktualnie 23-letniego Bigiego Jacksona urodzonego przez surogatkę. 

Michael JAckson

i

Autor: screen z Instagrama: https://www.instagram.com/parisjackson

Dzieci Michaela Jacksona bardzo rzadko wypowiadają się publicznie na temat swojego ojca. Najgłośniej w przeszłości mówił o nim Prince, który rok temu udostępnił post w mediach społecznościowych z okazji 64. urodzin swojego taty. Napisał wtedy: "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin największego! Tęsknię za tobą coraz bardziej, ale z każdym dniem kocham cię coraz bardziej. Dziękuję za wszystko."

Co więcej, to właśnie Prince co roku organizuje charytatywną imprezę pt. Thriller Night. W czasie jej trwania przekazuje pieniądze organizacji Heal Los Angeles Foundation, którą 26-latek współzałożył podczas studiów na uniwersytecie. Ma marzenie, by położyć kres bezdomności i głodu w Los Angeles.

Listen on Spreaker.