Michael Bublé w Polsce 2023 - bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiego piosenkarza

2022-11-12 15:14
Michael Bublé w Polsce 2023 - bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiego piosenkarza
Autor: materiały prasowe Michael Bublé w Polsce 2023 - bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiego piosenkarza

Michael Bublé wystąpi w Polsce! Popularny kanadyjski piosenkarz wystąpi nad Wisłą już w 2023 roku. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Gdzie i za ile kupić bilety? Wyjaśniamy wszystkie szczegóły.

Michael Bublé zagra w Polsce - ujawniamy datę i miejsce koncertu. Kanadyjski piosenkarz jest laureatem licznych nagród Grammy i Juno, który zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records blisko dwie dekady temu i jest tak teraz - kilka miesięcy po premierze jego jedenastej płyty studyjnej. 

Wokalista obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii.  Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami. Jednak najważniejszym celem było dla niego zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną. A teraz stanie się to w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

Michael Bublé w Polsce 2023 - bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiego piosenkarza

Michael Bublé zawsze chciał, aby jego występy były legendarne, a teraz ten wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa. Fani będą się mogli się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej. Kiedy zagra w Polsce i jak zdobyć bilety?

Michael Bublé zagra w Polsce w dniu 10 lutego 2023 roku. Koncert odbędzie się na TAURON Arenie w Krakowie o godz. 18:00. Bilety znajdziecie na stronach Livenation.pl oraz Ebilet.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Bilety na koncert Dawida Podsiadło - Warszawa 2023. Ile kosztują i gdzie kupić ? [CENY]

The Voice of Poland 13 - gwiazdy poprzednich edycji wracają na scenę!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze