Bilety na koncert Dawida Podsiadło - Warszawa 2023. Ile kosztują i gdzie kupić ? [CENY]

2022-11-10 9:05
Dawid Podsiadło
Autor: fot. Bartek Kucz Kuczkowski

Dawid Podsiadło powraca na PGE Narodowy! Solowy koncert artysty na tak wielkiej scenie jest marzeniem wielu fanów. Warto więc jak najszybciej kupić bilety na koncert Podsiadło na PGE Narodowym. Po ile są wejściówki? Gdzie kupić bilety na legendarny koncert? Sprawdziliśmy!

Bilety na koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym mogą rozejść się jeszcze szybciej, niż ciepłe bułeczki! Wokalista po czterech latach przerwy powróci na PGE Narodowy i 26 sierpnia zagra swój solowy koncert. To drugi występ wokalisty na Narodowym, jednak pierwszy solowy. W 2019 roku, razem z Taco Hemingwayem, wokalista dał wielkie show, na które bilety wyprzedały się w dwa dni. Dawid Podsiadło, promując album Lata Dwudzieste przygotował dla fanów sporo niespodzianek! Jedną z nich jest możliwość usłyszenia na żywo materiału z najnowszego albumu na Stadionie Narodowym. Dawid Podsiadło wystąpi na okrągłej scenie 360°. Bilety na koncert Podsiadło na Narodowym, od kiedy tylko ruszyła ich oficjalna sprzedaż, są niesamowicie rozchwytywane, dlatego warto pospieszyć się z ich kupnem!

Dawid Podsiadło - 5 powodów, dla których warto kupić płytę "Lata dwudzieste"

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Dawid Podsiadło na Stadionie Narodowym - bilety

W jakiej cenie są bilety na koncert Dawida Podsiadło na PGE Narodowym? Sprzedaż wejściówek na wyjątkowy koncert Dawida rozpoczęła się 24 października 2022 o godzinie 12:00. Już po kilku pierwszych sekundach okazało się, że jest tak ogromne zainteresowanie biletami, że strona została zablokowana! Co więcej, po kilku minutach od rozpoczęcia sprzedaży niektóre ceny wejściówek wzrosły o około 20 procent. Mimo to bilety na koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Biletów przygotowano prawie 80 tysięcy, jednak warto kupić je jak najszybciej, ponieważ może ich bardzo szybko zabraknąć! Wejściówki są dostępne na stronie eBilet.pl.

Bilety na Dawida Podsiadło na PGE Narodowym:

  • Płyta - 199 zł
  • VIP - 599 zł
  • Trybuny I - 269 zł
  • Trybuny II - 219 zł
  • Trybuny III - 199 zł
  • Trybuny - IV - 169 zł
  • Trybuny V - 149 zł
  • Trybuny VI - 119 zł

Starsza kobieta upomniała Dawida Podsiadłę. To go zawstydziło!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze