Melo.Kids z piosenką My Love odnoszą sukces! Polski projekt doceniony przez wielkie gwiazdy!

2019-11-02 13:30 RW
Melo Kids rozgrzeją parkiety jesienią! Polacy hitem Something That U Missed podbiją świat?
Autor: Universal Music Poland Melo Kids rozgrzeją parkiety jesienią! Polacy hitem Something That U Missed podbiją świat?

My Love - to tytuł, który warto zapamiętać. Nowa piosenka zamaskowanych DJ-ów z Polski, zbiera pozytywne opinie słuchaczy na całym świecie, ale również cenionych producentów! Kto wsparł polski projekt? Jak brzmi nowa piosenka Melo.Kids? Przekonajcie się słuchając jej - na ESKA.pl!

Melo.Kids w ostatnim czasie dużo koncertowali w Polsce oraz Czechach. W listopadzie DJ-e wezmą w udział w pierwszej w historii polskiej odsłonie imprezy Don't Let Daddy Know. Pojawiły się właśnie kolejne miłe wieści od duetu zamaskowanych producentów. Wydali oni pierwszy singiel w kultowym labelu NCS. Klubowa produkcja już wgniata w fotel i sprawdza się do testowania szyb w samochodzie słuchaczy na całym świecie. Owocem współpracy Melo.Kids i mającego już doświadczenie w pracy ze wspomnianą wytwórnią NCS, Roberta Gackowskiego aka Emdi, jest future house'owy numer o tytule My Love. Utwór już kilka miesięcy temu uzyskał support samego Don Diablo, natomiast w ubiegłym tygodniu dołączyli do niego Nicky Romero i Yves V. Nie jest to specjalnie zaskakujące – sam numer można swobodnie określać jako imprezowy banger. Co ciekawe, piosenka My Love, w ciągu 10 dni od premiery zebrała ponad 600 tysięcy wyświetleń. Wszystko wskazuje na to że, licznik nie zatrzyma się na tej liczbie. Warto więc sprawdzić ten numer już teraz – chociażby po to, aby z czystym sumieniem powiedzieć: przed milionem!.

Zobacz: Melo Kids rozgrzeją parkiety jesienią! Polacy piosenką Something That U Missed podbiją świat?

Najnowsze