Matylda Damięcka - Instagram zdradza, czym teraz zajmuje się aktorka z Na Wspólnej

i

Autor: Fot. wbf Matylda Damięcka

Matylda Damięcka - Instagram zdradza, czym teraz zajmuje się aktorka z Na Wspólnej

2018-03-29 18:40

Czym dziś zajmuje się Matylda Damięcka? Czy dziewczyna pochodząca z aktorskiej rodziny już na zawsze porzuciła granie w serialach i filmach?

Matylda Damięcka to dawno niewidziana aktorka filmowa, serialowa i teatralna. 32-letnia dziś kobieta zainteresowała się aktorstwem za sprawą swojej rodziny. Matylda Damięcka to m.in.: córka aktora Macieja Damięckiego, siostra aktora Mateusza Damięckiego, a także kuzynka aktora Grzegorza Damięckiego. Dziadkowie Matyldy również byli aktorami. Zaczęło się od ról serialowych.

Matylda Damięcka - gdzie grała?

Matylda przez wiele lat występowała w Na Wspólnej, gdzie grała Karolinę Brzozowską. Wystąpiła też w czasie honoru i serialu Wataha. Później jednak zniknęła z mediów. W 2017 roku pojawiła się jedynie w małej roli w drugim sezonie Watahy. 

Matylda Damięcka - Instagram

Widzowie często zastanawiają się, co dziś dzieje się z Matyldą i dlaczego porzuciła aktorstwo. Po zakończeniu serialowej kariery Matylda zajęła się śpiewaniem występując na licznych festiwalach. Okazuje się, że teraz kobieta poświęciła się jeszcze innej swojej pasji. Chodzi tu o sztukę i grafikę. Jej szkice i rysunki możemy zobaczyć na instagramowym profilu@The Girl Who Fell on Earth:

” vegechick ” #vegan #vegeterian #comics #art #lineart #graphic Post udostępniony przez Matylda Damięcka (@thegirlwhofellonearth)