Matteo Bocelli rozkochał w sobie całą Polskę. Nowa piosenka hitem jak Solo!

2022-01-14 13:33
Matteo Bocelli
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Jego talentem wokalnym zachwyciła się cała Polska. Matteo Bocelli, bo o nim mowa, nie zwalnia tempa i po świetnie przyjętym utworze Solo prezentuje kolejną nowość muzyczną. Jest nią równie klimatyczny i poruszający kawałek Close. Słuchając tej piosenki, ciężko się nie wzruszyć!

Matteo Bocelli - nowa piosenka Close będzie równie dużym hitem, co Solo? Wszystko na to wskazuje! Syn legendarnego Andrei Bocelliego ani na moment nie zwalnia tempa. Zdolny wokalistka, którego polska publiczność miała okazję usłyszeć na żywo podczas wielkiego finału ostatniej edycji programu The Voice of Poland, ma wielkie plany na ten rok. Zgodnie z tym, co zdradził nam w wywiadzie za kulisami wydarzenia, jednym z głównych celów, jakie postawił sobie na najbliższe miesiące, jest wydanie debiutanckiego krążka. Ten miałby mieć swoją premierę już latem, czyli rok po wydaniu kawałka Solo, który do dziś wygenerował blisko cztery miliony odsłon w serwisie YouTube. Kolejna piosenka Matteo zatytułowana Close ma szanse na stanie się jeszcze większym hitem. Sam artysta przyznał, że stanowi ona bezpośrednie nawiązanie do jego poprzedniego utworu.

Sonda
Krystian Ochman i Matteo Bocelli - powinni nagrać wspólną piosenkę?

Matteo Bocelli znów zachwyca!

Piosenka Close z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom singla Solo. Za pośrednictwem Instagrama Matteo wyjaśnił, o czym jest jego drugi solowy kawałek.

Ta nowa piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Widzę to jako bezpośrednią kontynuację Solo. Mój pierwszy singiel dotyczył pogodzenia się z samotnością, która często idzie w parze z budowaniem własnej ścieżki w życiu. Życie jest teraz. To nie jest przeszłość i nie zaplanowana do perfekcji przyszłość - napisał.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście nowego singla Matteo, nadrabiajcie zaległości. O tym artyście będzie bardzo głośno!

Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze