Mata zatrzymany przez policję w Warszawie! Co się stało i co mu grozi?

i

Autor: Kacper Kolenda/REPORTER / EAST NEWS Mata zatrzymany przez policję w Warszawie! Co się stało i co mu grozi?

Mata zatrzymany przez policję w Warszawie! Co się stało i co mu grozi?

2022-01-28 10:57

Mata został zatrzymany przez policję. Podczas rutynowej kontroli raper miał przy sobie zakazane środki odurzające. Co się dokładnie stało? Tematowi przyglądamy się bliżej i aktualizujemy dla Was informacje na bieżąco.

Spis treści

  1. Mata zatrzymany - co wiadomo?

Mata wpadł na gorącym uczynku. Raper został zatrzymany w Warszawie przez policję, którzy w czasie rutynowej kontroli wykryli u niego zakazane środki odurzające. Do zatrzymania, jak podało RMF FM, doszło w nocy, 27 stycznia 2022. Reporterzy stacji podają, że artysta odpowiedzialny za hit Szafir, został zatrzymany na jednej z ulic Górnego Mokotowa. Raper, w towarzystwie swojego kolegi, gdy zauważyli policjantów zaczęli nerwowo się zachowywać i po pewnym czasie szukać drogi ucieczki. Co wiadomo jeszcze, jeśli chodzi o zatrzymanie? Aktualizujemy dla Was najważniejsze informacje. Warto dodać, że chwilę przed zatrzymaniem ojciec Maty otrzymał telefon, że jego syn nie żyje. 

'Mata nie żyje' - dramatyczny telefon do Marcina Matczaka! O co chodzi?

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Mata zatrzymany - co wiadomo?

Mata po przeszukaniu przez policję miał przy sobie 1,5 grama nielegalnego suszonego zioła. Jak podaje RMF FM, mężczyźni spędzili noc w pomieszczeniu dla zatrzymanych. 28 stycznia prawdopodobnie usłyszą zarzuty posiadania nielegalnych środków odurzających. Zgodnie z kodeksem grozi za to do 3 lat więzienia.

Mata - kariera, płyta, piosenki

MATA - rocznik ‘00, członek grupy Gombao33. Pierwsze kawałki zaczął pisać już pod koniec podstawówki. W podziemiu zadebiutował w październiku 2018 koncept albumem pt. FUMAR MATA, rok później dołączył do akcji SBM Starter, a jego pierwszy singiel Biblioteka Trap okazał się niekwestionowanym hitem, którego wyświetlenia można już liczyć w dziesiątkach milionów.

Premiera pierwszego albumu Maty pt. 100 dni do matury, okazała się jednym z najbardziej kontrowersyjnych i spektakularnych debiutów polskiego hip-hopu. Płyta, która poruszyła polskie i zagraniczne media, w kilka tygodni pokryła się platyną. Równie entuzjastycznie artystę przyjęła publika na koncertach - największe kluby w Polsce wyprzedał w kilka dni.

Sonda
Czy słuchasz muzyki Maty?