Mata

i

Autor: Screen z YT: Deemz, Gombao33 - I Took A Pill In Remiza / Deemz

Mata wymiata na parkiecie! Przerobił wielki hit wszystkich dyskotek

2020-09-23 11:22

Mata gwiazdą disco! Młody raper przerobił wielki imprezowy hit, który powstał 10 lat temu i był numerem jeden na każdej dyskotece! O jakim utworze mowa i jak brzmi nowa wersja kawałka sprzed lat? Posłuchajcie już teraz na ESKA.pl!

Mata wymiata na parkiecie, tym razem w roli króla disco! Młody artysta znany z hip-hopowego środowiska pokazał się światu w totalnie nowej odsłonie i stworzył własną wersję imprezowego kawałka sprzed lat! To właśnie do tej piosenki bawili się wszyscy na imprezach, parapetówkach i dyskotekach. O jakim hicie mowa? Zodiak na melanżu od zespołu Monopol to utwór, który powstał w 2009 roku i w mgnieniu oka stał się hitem wszystkich imprez. Teraz piosenka powraca w wielkim stylu, ponieważ Mata postanowił odtworzyć stary hit i przerobić go na własny styl! 23 września 2020 roku w sieci pojawił się nowy singiel Deemz, Gombao33 - I Took A Pill In Remiza wraz z klipem, który choć tytułem nie nawiązuje do klasyka od wyżej wymienionego zespołu, jest właśnie jego przeróbką. Słyszymy to już po pierwszych dźwiękach piosenki, która do złudzenia przypomina stary, imprezowy hit Zodiak na melanżu. Czy fanom rapera podoba się Mata w imprezowej odsłonie? Wyświetlenia nowego kawałka oraz komentarze, które możemy znaleźć pod klipem mówią same za siebie!

Sonda
Jak Ci się podoba numer Maty - Patointeligencja?

Mata w imprezowej odsłonie - raper przerobił wielki hit

Mata wymiata na parkiecie i pokazuje się fanom w nowej, dyskotekowej odsłonie! Raper przypomniał wszystkim dawne czasy i przerobił słynny kawałek Zodiak na melanżu od zespołu Monopol, który zadebiutował w 2009 roku i na tamte czasy był numerem jeden!