Martin Jensen, Alle Farben i Nico Santos podnoszą temperaturę! Ich piosenka to HIT?

2020-10-13 15:24 Rafał Wróblewski
Martin Jensen, Alle Farben i Nico Santos podnoszą temperaturę! Ich piosenka to HIT?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Martin Jensen, Alle Farben i Nico Santos podnoszą temperaturę! Ich piosenka to HIT?

Giganci dance - Martin Jensen i Alle Farben 0 oraz popu w osobie Nico Santosa łączą siły we wspólnym singlu Running Back To You. Czy to hit jesieni 2020? Oceńcie słuchając na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020 - niezwykle chwytliwy dance-popowy kawałek łączy pozytywne akordy, perfekcyjne wokale oraz rytmiczną perkusję - formułę, od której ciężko będzie się uwolnić i z którą artyści z pewnością podbiją liczne listy hitów. 

Dla Martina Jensena - Running Back To You to następca świetnie przyjętych singli nagranych z takimi artystami jak Jason Derulo, Alok oraz Imanbek. Martin zyskał rozgłos za sprawą Solo Dance z 2016, który zgromadził ponad 500 mln streamów w Spotify i zdobył multi-platynowe odznaczenia w ponad 14 krajach. Dotychczasowa liczba streamów całego katalogu Jensena zbliża się do miliarda, a wszechstronny artysta współpracował m.in. z The Vamps czy Jamesem Arthurem.

Carla Fernandes - niepublikowany fragment teledysku Hasta La Vista, tylko na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Running Back To You - nowa piosenka

Alle Farben i Martin Jensen mieli okazję współpracować przy remiksie kawałka Nobody ft. James Arthur. Alle Farben w przeszłości skrzyżował zawodowe ścieżki z takimi gwiazdami jak James Blunt czy Steve Aoki.

Nico Santos to jeden z najbardziej rozchwytywanych kompozytorów w Niemczech, który odnosi także spektakularne sukcesy jako artysta solowy. W 2018 prześcignął popularnością w radiach gwiazdy światowego formatu: Sama Smitha czy Arianę Grande. W 2020 roku ukazał się jego album Nico Santos, który trafił do top 5 list sprzedaży w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. Running Back To You będzie do Was wielokrotnie wracać!

Najnowsze