Marta Kubacka

i

Autor: AKPA; Instagram.com/dawid.kubacki.official (screen) Marta Kubacka trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki

Marta Kubacka walczy o życie. Żona Dawida Kubackiego jest w ciężkim stanie

2023-03-20 16:26

Marta Kubacka trafiła do szpitala i jest w stanie ciężkim - taką informację w poniedziałek 20 marca 2023 roku przekazał jej mąż Dawid Kubacki, jeden z najpopularniejszych polskich skoczków. Żona sportowca i matka jego dzieci walczy o życie. Utytułowany reprezentant Polski opublikował w swoich social mediach poruszającą wiadomość.

Marta Kubacka ma poważne problemy ze zdrowiem. Żona Dawida Kubackiego oraz była sportsmenka trafiła do szpitala i znajduje się pod opieką lekarzy, którzy walczą o jej życie. Te szokujące wieści przekazał jej mąż. Wiadomość opublikował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. - Mój nagły powrót do domu.... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze - napisał Kubacki. Przypominamy, że dzień wcześniej sportowiec zrezygnował z udziału w konkursie w ramach Pucharu Świata 2022/2023 w Vikersund.

O stanie zdrowia Marty Kubackiej będziemy informować was na bieżąco.

Kim jest żona Dawida Kubackiego?

Marta Kubacka podobnie jak jej mąż kocha uprawiać sport. Swoją sportową karierę zaczynała od trenowania szermierki w barwach Pałacu Katowice. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego. Para wzięła ślub 1 maja 2019 roku. W grudniu 2020 urodziła się ich pierwsza córka Zuzanna. W styczniu 2023 na świat przyszła Maja.

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE