Maroon 5 w Krakowie 2016 chcieli odwiedzić jedno miejsce. Jakie?

i

Autor: fot. Bulls maroon 5 koncert

Maroon 5 w Krakowie 2016 chcieli odwiedzić jedno miejsce. Jakie?

2016-06-02 23:34

Maroon 5 w Krakowie 2016: koncert zespołu za nami! Ich pobyt w Polsce nie zakończył się normalnie. Chłopaki po występie wybrali się na spacer po krakowskim rynku, bo mieli ku temu bardzo ważny powód. Jaki? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!

Maroon 5 w Krakowie 2016: koncert zostanie zapamiętany przez fanów na bardzo długo. Adam Levine z zespołem dał show, jakiego nikt jeszcze nie widział. Relacja z koncertu Maroon 5 w Polsce jest tego najlepszym dowodem. Oprócz tego wizyta formacji w naszym kraju kojarzona będzie również z innym faktem. Otóż pięciu z sześciu jej członków po swoim występie postanowiło wyjść na krakowski rynek, by skosztować polskiego przysmaku. Duża w tym zasługa Andrzeja Gromali, polskiego DJ-a i producenta, powszechnie znanego jako Gromee. Twórca doskonale znanego hitu Live Forever nie zaprosił muzyków na do ekskluzywnej restauracji lecz na... kiełbasę z nyski pod halą targową!

>>> Nowości Muzyczne 2016: czerwiec upłynie w rytm gorących hitów!

Maroon 5 w Krakowie 2016 - koncert z przygodą

Sytuacja jest o tyle ciekawa, bo rzadko się zdarza, aby tak popularna grupa wychodziła na ulicę jakiekolwiek miasta w jakimkolwiek państwie. Panowie przyjęli zaproszenie polskiego muzyka, dzięki czemu pokazali, że mają do siebie ogromny dystans. Niestety, Adam Levine nie wyszedł razem z nimi. Gdy jego koledzy dobrze się bawili, wokalista w tym czasie odpoczywał w hotelu.

Gościnność krakowskiego DJ-a zasługuje na pochwałę, prawda? :)

Kto wie - być może Gromee zapytał o możliwość współpracy z artystami? Wcześniej polski producent stworzył hit z Anderzem Wrethovem, Jaydenem Felderem, czy wokalistą Avicii'ego, Andreasem Moe.

Gromee feat. Andreas Moe - Gravity

 

RW

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i zrobicie wszystko, by poznać tajemnice największych gwiazd, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Queen, Lady Gadze czy Justinie Timberlake’u. Obejrzyjcie już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>