Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Fot. Przemek Swiderski / East News Mariusz Pudzianowski. Jeszcze zanim zaczął osiągać sukcesy jako strongman, w 2000 r. został skazany na karę 2,5 roku więzienia za pobicie. Jak tłumaczył, stanął wówczas w obronie słabszego. Po 19 miesiącach odsiadki, które poświęcił przede wszystkim na treningi, wyszedł na wolność.

Mariusz Pudzianowski - koniec kariery. Znamy datę i powód

2018-04-03 14:08

Mariusz Pudzianowski szykuje się do zakończenia kariery w MMA. Kiedy przestaniemy oglądać go w okrągłej klatce?

Mariusz Pudzianowski - koniec kariery w MMA jest coraz bliżej. Najsilniejszy człowiek na świecie sam otwarcie zdradził, że jego czas powoli dobiega końca. W czerwcu 2018 roku w czasie KSW 44 w Gdańsku ma stoczyć jedną z ostatnich walk w karierze. Jego rywalem w Ergo Arenie będzie były mistrz królewskiej kategorii, Karol Bedorf. Pudzian zwycięstwem otworzy sobie drzwi, by stoczyć w przyszłości walkę o pas mistrza wagi ciężkiej. 

Mariusz Pudzianowski koniec kariery - data

Mariusz Pudzianowski o końcu kariery w MMA opowiedział w rozmowie, którą udostępniono na profilu sportowca. 41-letni zawodnik powiedział, że starcie z Bedorfem będzie jednym z ostatnich występów w oktagonie: - Dla mnie szczytem marzeń jest zrobienie dobrej walki, żeby ludzie ją pamiętali. Pasy... jestem świadomy tego, że mam już swoje lata i teoretycznie, gdy wygram ten pas, to obronię go maksymalnie raz i to jest moja końcówka. Nie chcę w wieku 45 lat nadal się szarpać. - zdradził Pudzian i dodał: - Chcę zacząć żyć i korzystać z tego wszystkiego, co mam zrobione za plecami. Życie to nie tylko sport. Poza sportem jest inne życie, inne obowiązki i korzystanie z życia, nie tylko praca, praca, praca. Posłuchajcie całej wypowiedzi:

Mariusz Pudzianowski w MMA zadebiutował w 2009 roku. Do tej pory stoczył osiemnaście pojedynków Pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW między innymi Oliego Thompsona, Pawła Nastulę, Rollesa Gracie, Popka Monstera, Boba Sappa, Seana McCorkle'a i Tyberiusza Kowalczyka. Ostatnio zawalczył na KSW 40 w Dublinie, gdzie zmierzył się z mocno bijącym Jayem Silvą. Po trzech rundach wyniszczającego boju z zawodnikiem z Angoli, zawodnik z Białej Rawskiej mógł cieszyć się z wygranej na kartach punktowych.

KSW 43 - KARTA WALK. Walki i zawodnicy we Wrocławiu 14.04.2018

Autor: brak danych

  KSW 43 - karta walk we Wrocławiu ucieszy wielu kibiców. W głównych walkach KSW 14.04.2018 w Hali Stulecia nie zabraknie największych gwiazd federacji oraz pojedynków mistrzowskich. Kto walczy na KSW 43? Zawodników i walki poznacie na ESKA.pl. Jednym