MaRina nagrała piosenkę dla Polaków na MŚ w Katarze! Wojciech Szczęsny współtwórcą utworu!

2022-11-20 10:16
MaRina This Is The Moment
Autor: Materiały prasowe

MaRina nagrała hymn Reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze! Czy utwór zagrzeje biało-czerwonych i sprawi, że sięgną po zwycięstwo? Wojciech Szczęsny miał również swój udział w tej piosence! Sprawdźcie, jak brzmi This Is The Moment.

Nowa piosenka MaRiny "This Is The Moment" to hymn Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze rozpoczynające się 20 listopada 2022 roku. Nowy utwór ma premierę dokładnie rok po wydaniu teledysku wokalistki "Lip Gloss" z gościnnym udziałem Meggie. Ostatnie klipy MaRiny - "News" z Kabe (status Złotej Płyty), "Nigdy Więcej" z Young Igi (status platynowej Płyty), "Skandal (Odbijam)" ze Smolastym, "Nie Prowokuj" i "Lip Gloss” zebrały w sumie ponad 22,5 miliona wyświetleń na YouTube. Czy nowy hit również przyjmie się tak dobrze, jak poprzednie kompozycje?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mundial 2022: TERMINARZ, GRUPY, MECZE. Kiedy i z kim mecze Polski?

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61

MaRina z piosenką na Mistrzostwa Świata w Katarze!

Jednym ze współautorów nowej piosenki wokalistki jest Wojciech Szczęsny. Bramkarz polskiej drużyny napisał m.in. słowa refrenu. "This Is The Moment" ma zachęcić kibiców do trzymania kciuków za biało-czerwonych na mundialu 2022 w Katarze. MaRina wyznała, że utwór powstał nie tylko ze względu na to, że jest to ostatni turniej Szczęsnego z reprezentacją, ale twierdzi, że wsparcie dla piłkarzy potrzebne jest z każdej strony, niezależnie od rezultatów kolejnych meczów. Jak brzmi nowa piosenka? Teledysk do utworu udostępniamy poniżej!

"Bardzo się cieszę, że udało nam się stworzyć ten utwór i teledysk, by zachęcić Polaków do kibicowania naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Skłonił mnie do tego nie tylko fakt, iż są to ostatnie Mistrzostwa Świata z udziałem Wojtka Szczęsnego i pewnie kilku innych piłkarzy, którzy stanowią obecnie o sile naszej kadry, ale również doświadczenie z ostatnich Mistrzostw Europy, wskazujące na to, że wsparcie dla tych sportowców potrzebne jest z każdej strony, niezależnie od rezultatów kolejnych meczów. Mam zamiar poprzez ten utwór i działania promocyjne wokoło niego przypominać, że to reprezentacja chłopaków, którzy zaczynali od zera, ale wierzyli w marzenia i ciężko pracowali na to, by wystąpić na Mistrzostwach mierząc się z najlepszymi drużynami i zawodnikami na świecie. O tym też jest ten utwór - to będzie ich moment i wspierajmy ich w tej przygodzie do końca" - podsumowała MaRina

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze