Mariett - kim jest i czy będzie gwiazdą? Czaruje i zachwyca piosenką Wsiadaj!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube; Mariett - Wsiadaj (Official Video) Mariett - kim jest i czy będzie gwiazdą? Czaruje i zachwyca piosenką Wsiadaj!

Mariett - kim jest i czy będzie gwiazdą? Czaruje i zachwyca piosenką Wsiadaj!

2022-04-21 10:56

Mariett to wyjątkowa wokalistka i gitarzystka, która pokazała światu swoje pierwsze muzyczne dziecko. Wsiadaj jest debiutanckim utworem młodej artystki, który opowiada o emocjach związanych z rutyną w związku.

Mariett jest artystką o subtelnym głosie, połączonym z mocnym brzmieniem jaki tworzy piosenkarka w swoich utworach. Po latach ukrywania się w cieniu wraca do swoich marzeń jakim jest muzyka. Już niebawem światło dzienne ujrzy jej debiutancki singiel pt. Wsiadaj. Niesamowicie porywający numer o mocnym brzmieniu, za który odpowiedzialny jest znany Dj Brave. Mariett w utworze opowiada o emocjach, jakie towarzyszą jej gdy do związku wkrada się rutyna. Wskazuje też na niepotrzebnie wypowiedziane słowa, których paradoksalnie żałuje. Artystka walcząc o relację bierze sprawy w swoje ręce i postanawia wprowadzić w związek odrobinę szaleństwa.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Mariett - kim jest?

Mariett ma 28 lat, pochodzi z Radomia. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w latach młodości. Swoje marzenia spełniała początkowo na występach, które prezentowała przed swoimi rodzicami i dziadkami. Sama postanowiła również pójść w tym kierunku i spełniać się artystycznie. Wsiadaj to również zapowiedź krążka, który ma w planach wydać artystka w niedalekiej przyszłości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE