Maria Tyszkiewicz jako Pink w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2016-11-05 11:52
screen z zapowiedzi 8. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016
Autor: fot. facebook.com / profil Twoja twarz brzmi znajomo screen z zapowiedzi 8. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016

Maria Tyszkiewicz jako Pink w Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie atrakcją 8. odcinka muzycznego show. Czy tym razem jury w końcu doceni występ aktorki?

Maria Tyszkiewicz jako Pink w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo - ten występ to dla utalentowanej wokalnie aktorki już przedostatnia szansa na nadrobienie braków w klasyfikacji punktowej przed finałem programu. W ostatnich kilku odcinkach show jurorzy nie oceniają najlepiej jej muzycznych metamorfoz. Czy niezbyt dobrą passę przerwie występ w roli Pink? O tym przekonamy się po emisji odcinka z 5.11.2016.

>> Maria Tyszkiewicz jako Doda bije rekordy! [VIDEO]

Maria Tyszkiewicz śpiewa Pink w TTBZ

W najnowszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Maria Tyszkiewicz zaprezentuje na scenie przebój Just Like Fire. Rożowowłosa wokalistka nagrała ten utwór specjalnie do ścieżki dźwiękowej filmu Alicja po drugiej stronie lustra. Peruki, tancerze, zwariowane stroje... Działo będzie się naprawdę sporo! Poniżej znajdziecie zapowiedź 8. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którego emisja odbędzie w sobotę o godz. 22 oczywiście na kanale Polsat oraz oryginalny teledysk do Just Like Fire w wykonaniu Pink.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze