Maria Jeleniewska

i

Autor: WBF

Maria Jeleniewska - wiek, Tik Tok, wzrost, kto to, ile zarabia, gdzie mieszka, rodzice, Instagram

2021-07-07 11:32

Kim jest Maria Jeleniewska? To prawdziwa królowa Tik Toka, a w dodatku Polka, która wyznacza trendy. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje takie jak wiek, wzrost, zarobki i nie tylko, znajdziecie w tym artykule. Poznajcie ją bliżej!

Spis treści

  1. Maria Jeleniewska - wiek
  2. Maria Jeleniewska - wzrost
  3. Maria Jeleniewska - zarobki
  4. Maria Jeleniewska - rodzice
  5. Maria Jeleniewska - chłopak
  6. Maria Jeleniewska - Instagram

Maria Jeleniewska - wiek, Tik Tok, wzrost, kto to, ile zarabia, gdzie mieszka, rodzice, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Maria Jeleniewska? To najpopularniejsza Polka na TikToku, która daje tam po prostu czadu! Jej konto śledzi blisko 13 milionów obserwatorów z całego świata i z pewnością ta liczba będzie rosła z dnia na dzień. Jej materiały wideo przykuwają uwagę, ponieważ są starannie zmontowane, a efekty są atrakcyjne dla niejednego odbiorcy. Co ciekawe, Maria zaczynała swoją przygodę z TikTokiem w wieku 14 lat, a dziś jest najpopularniejszą Polką w tej aplikacji, a w dodatku to prawdziwa inspiracja dzieci i młodzieży. Będąc dzieckiem, tiktokerka trenowała karate i pływanie, a przez pięć lat chodziła do szkoły tańca. Uczyła się tam jazzu i tańca współczesnego, jednak w pewnym momencie kontuzja uniemożliwiła rozwój tej kariery. Choć TikTok to teraz jej życie i zarobek, to w wolnych chwilach odkłada social media na bok. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Maria Jeleniewska - wiek

Ile lat ma Maria Jeleniewska? Królowa TikToka ma 19 lat i mieszka w Poznaniu. Dokładnie urodziła się 10 maja 2002 roku.

Maria Jeleniewska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Maria Jeleniewska? Dokładnej informacji na ten temat nie znajdziemy w sieci, jednak przeglądając jej zdjęcia możemy stwierdzić, że jest średniego wzrostu.

Maria Jeleniewska - zarobki

Ile zarabia Maria Jeleniewska? Nie znamy dokładnych zarobków gwiazdy sieci, jednak przypomnijmy, że ma już na swoim koncie współprace z takimi firmami jak: Wedel, H&M, Maybelline, Fanta, czy też Adidas. Maria Jeleniewska nie tylko prężnie działa na TikToku, ale także na Instagramie, więc z pewnością jej zarobki są bardzo satysfakcjonujące.

Maria Jeleniewska - rodzice

Kim są rodzice Marii Jeleniewskiej? Takiej informacji również nie znajdziemy w sieci. Wiemy tylko, że Maria Jeleniewska mieszka w Poznaniu, a w dodatku nie jest jedynaczką tylko ma rodzeństwo - brata i siostrę. W jednym z wywiadów stwierdziła, że mama jest dla niej największym wsparciem i pomogła jej się rozwijać w sieci, dbając nawet o jej wizerunek.

Maria Jeleniewska - chłopak

Czy Maria Jeleniewska ma chłopaka? Serce tiktokerki jest jeszcze raczej wolne, jednak z pewnością ma ona wielu adoratorów.

Maria Jeleniewska - Instagram

Maria Jeleniewska jest nie tylko na TikToku @@jeleniewska, ale także na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub nick @jeleniewska.