Margaret i Anderz Wrethov

i

Autor: fot. print screen Facebook/Wrethov Margaret, Wrethov i Arash w studio nagraniowym! Będzie hit na miarę Heartbeat i One Life?

Margaret, Wrethov i Arash w studio nagraniowym! Będzie hit na miarę Heartbeat i One Life?

2015-11-16 16:40

Margaret, Anderz Wrethov i Arash w studio nagraniowym! Artyści tworzą wspólną piosenkę, która zapewne podbije listy przebojów. Skąd taka pewność? Bo ci wszyscy artyści swoimi hitami zdobywali szczyty najważniejszych zestawień w Polsce. Zobaczcie zdjęcia ze studia i poznajcie więcej szczegółów na ESKA.pl!

Margaret, Wrethov i Arash w studio nagraniowym! To świetna informacja dla wszystkich fanów tych artystów. Nowa piosenka ukaże się już niebawem, ale my już zacieramy na nią ręce i nie możemy się doczekać! A wszystko dlatego, że pamiętamy hity Arasha! Podbijał on nimi listy przebojów na całym świecie. Z kolei Anderz Wrethov z sukcesami współtworzył z Kase'm Chlopeckim, duet Kase & Wrethov! Przypominamy, że to gwiazdy 2013 ESKA Music Awards!

Margaret, Wrethov i Arash w studio nagraniowym!

Niespodzianka w postaci zdjęcia ze studia ukazała się w niedzielny wieczór na profilu Anderza Wrethova w serwisie Facebook. Widzimy na nim Szweda, który stoi w towarzystwie Margaret! Ci artyści cieszą się w Polsce ogromnym uznaniem, więc od razu pojawiły pozytywne komentarze. 

W tym samym czasie, tyle że w serwisie Instagram, Margaret udostępniła zdjęcie, na którym widzimy Arasha i Roberta Uhlmanna! Tym samym zwiększyła poziom zniecierpliwienia i ciekawości wśród swoich fanów! Prawda?! :)

@arashmusic & @wrethov & @robertuhlmann_extensivemusic #studiotime Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Margaret (@margaret_official)

Kim jest Anderz Wrethov?

Tekściarz, producent i wokalista ze Szwecji, którego kojarzycie ze współpracy z Polakiem - Kase'm Chlopeckim. Wspólnie występowali pod nazwą Kase & Wrethov. To do nich należą wielkie przeboje "One Life", "Break Down" i "Kings Of The World". W trakcie koncertu w Lesznie zaprezentowali także piosenkę "Cyanide". Przypomnijmy, że duet pojawił się w 2013 roku na gali ESKA Music Awards w Szczecinie. Wrethov w swojej karierze współpracował również z Andrzejem Gromalą, znanym jako Gromee. Jeśli chodzi o solową działalność Szweda, ma on na swoim koncie kilkanaście singli, a ostatni to "In Memories" - utwór, który promuje film Avengers: Czas Ultrona.

 

Break Down

 

Kim jest Arash?

Arash, irańsko-szwedzki piosenkarz, który wielokrotnie podbijał listy hitów na świecie. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy to zaprezentował światu swój debiutancki album. Singlami z imiennej płyty "Arash" zostały: "Boro, Boro", "Temptation" oraz "Arash". Artysta ma również na swoim koncie takie szlagierowe kawałki jak: "Suddenly", "Chori Chori", "Pure Love", czy "Broken Angel". Muzyk brał również udział w konkursach Eurowizji!

 

Boro Boro

 

Także czekacie na efekty projektu: Margaret feat. Wrethov & Arash? Jesteście ciekawi, co wyszło z tego muzycznego spotkania w studio nagraniowym? Dajcie znać w komentarzach! 

Ranne Ptaki mają dla Was smarftona! Wygraj go w konkursie Radia ESKA!

RW