Margaret najlepsza! Pokonała Adele i Taylor Swift w rankingu najpopularniejszych wokalistek!

2016-03-05 23:17
Najpopularniejsze wokalistki w Google Trends
Autor: www.google.pl/trends Najpopularniejsze wokalistki w Google Trends

Margaret na szczycie rankingu najpopularniejszych wokalistek w Polsce. W lutym 2016 Margaret wskoczyła na szczyt trendów Google pokonując takie gwiazdy jak Adele czy Rihanna. Zobacz wyniki!

Margaret najpopularniejszą wokalistką! Według danych Google Trends dla Polski hasło "Margaret" w lutym 2016 było wyszukiwane nawet częściej niż "Adele" czy "Rihanna". Zbadaliśmy na ESKA.pl wyniki w trendach Google najpopularniejszych muzycznych gwiazd - wśród wokalistek Margaret jest najlepsza. Zobacz jak popularna jest Margaret w polskim internecie - sprawdź szczegóły badania Google Trends!

>> Eurowizja 2016 - KRAJOWE ELIMINACJE: wyniki, występy, komentarze

Najpopularniejsze wokalistki - jak to jest mierzone?

Google Trends mierzy popularność to znaczy liczbę wyszukiwań frazy w Google - im więcej wyszukiwań tym większa popularność. Na skali jako maximum widzimy najlepszy w historii wynik wybranych wyszukanych w Polsce fraz. Porównaliśmy nazwy największych wokalnych gwiazd: Adele, Cleo, Margaret; Rihanna i Taylor Swift >>. Co się okazało? Od stycznia 2013 w Google Trends najlepszy wynik widzimy w listopadzie 2015 - kiedy Adele wydała swoją najnowszą płytę - to nasze 100% sukcesu. Cleo szczytowy wynik miała w maju 2014, kiedy reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Było to aż 95 procent tego co maksymalnie osiągnęła Adele! Rihanna najwięcej, ale zaledwie 61 punktów osiągnęła w sierpniu 2013. 

Margaret najlepsza w rankingu najpopularniejszych wokalistek

W  lutym 2016 na liście Google Trends mamy spore przetasowania. Na szczyt wysunęła się Margaret, nie udało się jej pokonać nawet Cleo a Adele po szczytowym listopadzie spadła na 3 miejsce i Rihannie niewiele brakuje żeby ją wyprzedzić.  Sprawdziliśmy też gdzie w Polsce jest największe zainteresowanie Margaret - na szczycie są województwa Podkarpackie, Zachodniopomorskie i Lubelskie, a z miast Tarnów, Rybnik i Częstochowa. W 2015 Margaret znalazła się w czołówce rankingu MAX-25 - czyli najpopularniejszych gwiazd muzyki młodego pokolenia - zobacz RANKING NAJPOPULARNIEJSZYCH MAX 25 ESKA.pl >>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze