Margaret - Cool Me Down: piosenka na Eurowizję premierą w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

2016-02-19 8:20

Mamy nową Margaret - Cool Me Down! To utwór, z którym Margaret chce walczyć o Eurowizję oraz premiera w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl. w środę, 17.02.16! Już teraz sprawdźcie więcej szczegółów i posłuchajcie singla, z którym Margaret wystartuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016!

Margaret - Cool Me Down: po raz pierwszy usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Młoda wokalistka po promocji debiutanckiego albumu pt. Add the Blonde i jazzowego albumu 'Just the Two of Us', który został nagrany wraz z Mattem Dusk'iem, potwierdziła, że Cool Me Down to propozycja na Eurowizję 2016. Właśnie ta nowa piosenka Margaret premierowo wybrzmi już 17 lutego 2016 w Gorącej 20 Radia ESKA.

>>> Gorąca 20 Premiera: Margaret - Cool Me Down || Dua Lipa - Be the One

Cool Me Down premiera Margaret

W internecie pojawiła się informacja, że Margaret nad swoim nowym kawałkiem współpracowała z irańsko-szwedzkim wokalistą i producentem, Arashem! Muzyk wielokrotnie podbijał Gorącą 20 Radia ESKA dając się poznać za sprawą singli: "Suddenly", "Always", "Arash", "She Makes Me Go", czy ostatnio "Sex Love and Rock'n'Roll".

Premiery kolejnych utworów Margaret to wielkie wydarzenia! Nic w tym dziwnego – Margaret należy przecież do najlepszych polskich wokalistek. Tak prezentowała się na scenie podczas koncertu ESKA Music Awards 2015:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze